Lidl rozda piwa za darmo. Sklepy prześcigają się w promocjach na finał Euro 2020

Sklepy prześcigają się w promocjach w związku z nadchodzącym finałem Euro 2020. Promocje na piwo oferują swoim klientom m.in. Lidl, Kaufland i Biedronka.

Na finał Euro 2020 czekają z niecierpliwością wszyscy kibice piłki nożnej. Aby umilić im czas ostatnich meczów, sklepy zapowiadają duże promocje m.in. na piwo. Jakie oferty przygotowały takie sklepy jak Lidl czy Biedronka?

Zobacz wideo Oceniamy sędziowanie na Euro. "On robił błędy, które nie podlegają weryfikacji VAR"

Promocja na piwo w Lidlu. Cztery piwa za darmo dla klientów z aplikacją "Lidl Plus"

Promocja, w której będzie można otrzymać cztery piwa za darmo, potrwa wyjątkowo przez dwa dni. Z promocji na piwo w Lidlu będzie można skorzystać 9 i 10 lipca. Warunkiem udziału w akcji jest aktywowanie kuponu w aplikacji "Lidl Plus" i zakup ośmiu butelek, z których kwota za cztery z nich, zostanie odjęta od rachunku przy kasie.

Lidl ułatwia zakupy online. Od teraz dostawa także paczkomatemLidl ułatwia zakupy online. Od teraz dostawa także paczkomatem

Promocją objęte są wszystkie piwa butelkowe dostępne w Lidlu. Oznacza to, że promocji podlegają również piwa rzemieślnicze, których cena jest zazwyczaj wyższa.

Promocja na piwo w Biedronce i Kauflandzie. Kto może otrzymać gratisowe butelki?

Biedronka w swojej promocji stawia na recykling. Choć na pierwszy rzut oka promocja nie jest spektakularna, to można otrzymać duży zwrot. Przy zakupie 18 butelek piwa, dwie najtańsze butelki dostaniemy gratis. Co ciekawe, za każdą zwróconą do sklepu butelkę, Biedronka odda 50 groszy. Oznacza to, że po oddaniu wszystkich butelek piw zakupionych podczas promocji, do portfela klienta wraca 10 zł. Promocja dotyczy piw marki Namysłów, Warka, Kasztelan oraz Harnaś. Sieć zastrzega jednak, że może odmówić przyjęcia butelek, które są brudne, uszkodzone lub pozbawione etykiety.

koszyki na zakupyNajtańsze zakupy wcale nie w Biedronce. Ranking sieci handlowych

W Kauflandzie w sobotę 10 lipca będzie obowiązywała promocja 12+8 na piwa marki Namysłów, Kasztelan oraz Warka. Przy zakupie 12 piw jednego producenta, kolejne osiem przysługuje klientowi za darmo. Rabat jest naliczany przy kasie i wynosi 40 proc.    

Więcej o: