Finałowa promocja na piwo w Lidlu. Od dziś za darmo można zgarnąć cztery butelki

Na finał Euro 2020 Lidl przygotował promocję 4 piwa + 4 gratis. Będzie ona jednak dostępna tylko dla niektórych klientów. Wyjaśniamy, jakie warunki trzeba spełnić, żeby skorzystać z okazji.

W sieci Lidl przy zakupie czterech butelek piwa, cztery najtańsze z nich klienci otrzymają gratis. Promocja obejmuje wszystkie piwa butelkowane, także kraftowe oraz bezalkoholowe. Trwa jednak tylko w piątek 9 lipca i w sobotę 10 lipca. Będą mogli skorzystać z niej wyłącznie posiadacze aplikacji Lidl Plus, w której znajduje się specjalny kupon pozwalający na skorzystanie z okazji. 

Zobacz wideo To jest geneza porażki Polski na Euro 2020

- Specjalną akcją objęty zostanie bardzo szeroki i atrakcyjny asortyment produktów, tj. wszystkie piwa w butelce, w tym klasyczne piwa od znanych producentów oraz szeroki wybór piw kraftowych, radlerów, piw bezalkoholowych i niskoprocentowych. W akcji będą mogli wziąć udział jedynie pełnoletni klienci - podało biuro prasowe sieci Lidl.

Promocje na piwa w innych sklepach 

Na finał mistrzostw Europy w piłce nożnej można zaopatrzyć się w piwa także w innych dyskontach. Promocje czekają na klientów sklepów sieci Biedronka, Kaufland i Carrefour

Biedronce promocja ma na celu promocję recyklingu. Przy zakupie 20 piw, dwa najtańsze otrzymamy gratis. Biedronka jednak przypomina, że kolejne 10 zł możemy oszczędzić, jeśli zdecydujemy się oddać wszystkie zakupione butelki z powrotem do sklepu. Za każdą otrzymamy bowiem 50 groszy kaucji. 

Wyprzedaż Bat na sprzedawców. Będą musieli się przyznać do fikcyjnych przecen

W Kauflandzie przy zakupie 20 butelek, osiem piw otrzymamy za darmo. Promocja obejmuje jednak tylko piwa marki Namysłów, Kasztelan oraz Warka. Kupując jednak po 12 piw każdej marki, łącznie otrzymamy 24 piwa za darmo. Z rabatu na 40 proc. wartości piwa można skorzystać tylko w sobotę 10 lipca. 

To ostatni weekend promocji na piwo z okazji Euro 2020 w Carrefourze. Do 11 lipca można "Stworzyć własną 11t-kę". Kupując 11 butelek piwa, trzy najtańsze otrzymamy za 1 grosz. Promocję należy  aktywować w aplikacji Mój Carrefour. Co ważne, dotyczy ona tylko piw w butelkach zwrotnych. Carrefour przypomina też, że przy zwrocie nie trzeba okazywać paragonu. 

Netto, zdjęcie ilutracyjne Netto przejmuje Tesco i likwiduje 40 sklepów. Pracę straci 2,5 tys. osób

Więcej o: