Biedronka wraca z pluszakami? Gang Swojaków w przygotowaniu

Biedronka przygotowuje się do wprowadzenia "Gangu Swojaków" - informuje portal wiadomoscihandlowe.pl. To najpewniej kolejna akcja promocyjna z udziałem pluszowych maskotek. Sieć nie odniosła się jeszcze do tych doniesień.

Biedronka od 2016 roku prowadzi akcje promocyjne z pluszakami. Zaczęło się od Gangu Świeżaków, następnie wprowadzono Gang Słodziaków i Fajniaków. Co roku pojawia się kolejna odsłona maskotkowej promocji. Wiele wskazuje na to, że i w tym roku można się spodziewać nowego gangu pluszaków.

Zobacz wideo Nikt chyba nie chce się już dłużej bać. Z singlem Męskie Granie Orkiestry 2021 jest nieco łatwiej

Biedronka przygotowuje "Gang Swojaków"

Kolejne akcje promocyjne z pluszakami Biedronka wprowadzała pod koniec wakacji, w drugiej połowie sierpnia. Termin ten zbliża się nieubłaganie, ale sama sieć wciąż nic nie zdradziła w temacie. Są jednak pewne ruchy, które wskazują na to, że niebawem zostanie ogłoszona kolejna pluszakowa promocja. 

Jeronimo Martins, właściciel Biedronki, wykupił bowiem w połowie lipca domenę gangswojakow.pl - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Dziennikarze ustalili też, że w zeszłym tygodniu w Urzędzie Patentowym zgłoszono znak towarowy "Gang swojaków". 

Wydaje się więc, że nowa edycja promocji z maskotkami jest już przesądzona. Biedronka nie wydała jednak w tej sprawie żadnego komunikatu, nie odpowiedziała też na prośbę o komentarz od portalu wiadomoscihandlowe.pl. My także zwróciliśmy się do Biedronki z prośbą o komentarz do doniesień w tej sprawie. I zamieścimy je w tym artykule niezwłocznie, gdy tylko otrzymamy odpowiedź. 

Biedronka i Gang Pluszaków - o co chodzi?

To prosta akcja promocyjna, oparta na dobrze znanym schemacie punktów lojalnościowych. Za zakupy otrzymuje się najklejki - im więcej pieniędzy wydamy, tym więcej otrzymujemy naklejek. Następnie można wymienić je na nagrody. Zdecydowano się na zabawki dla dzieci, co, zdaje się, napędzało popularność promocji. 

Więcej o: