Viaplay. Pięć kanałów telewizyjnych w ofercie nowej platformy streamingowej

Platforma streamingowa Viaplay zadebiutowała na polskim rynku 3 sierpnia. W ofercie znajdują się m.in. mecze Bundesligi, seriale, filmy i programy rozrywkowe, a od teraz również kanały telewizyjne - cztery w języku polskim i jeden w języku rosyjskim.

Viaplay jest nową platformą streamingową należącą NENT Group, która jest dostępna na polskim rynku od 3 sierpnia. Usługa kosztuje 34 złote, a w ramach okresu próbnego można skorzystać z darmowego pierwszego miesiąca. 

Zobacz wideo Uwielbiasz filmy i seriale? Te aplikacje warto mieć w swoim telefonie

Viaplay. Do oferty dołączyły kanały TV. Jakie? 

Platforma oferuje nam dostęp do seriali (część z nich to produkcje autorskie), filmów, meczów piłkarskiej Bundesligi - od sezonu 2022-2023 platforma wyemituje także m.in. rozgrywki angielskiej Premier League. Później do listy oferowanych transmisji dojdą również wyścigi F1. 

W serwisie znajdują się także produkcje skierowane do najmłodszych oraz kanały telewizyjne. Zaraz po debiucie, ramówki kanałów TV były już - co prawda - dostępne, ale ich odbiór jeszcze nie był możliwy. Teraz zostały udostępnione. 

W zakładce "kanały TV" znajdziemy stacje: Epic Drama, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature oraz TV1000 Russkoe Kino. 

- Użytkownicy Viaplay w Polsce posiadają dostęp do wybranych kanałów linearnych, za pośrednictwem platformy streamingowej, w ramach subskrypcji. Obecnie nie planujemy oferować dodatkowych kanałów, ponieważ koncentrujemy się na rozwijaniu oferty streamingu w naszych czterech głównych obszarach obejmujących proponowane treści - transmitowanych na żywo wydarzeniach sportowych premium, produkcjach Viaplay Originals, hollywoodzkich filmach oraz serialach, a także programach dla dzieci - informowała NENT Group cytowana przez wirtualnemedia.pl

Viaplay zapowiedział trzy polskie seriale 

Na początku sierpnia w Kultura.gazeta.pl informowaliśmy, że dla platformy Viaplay mają powstać trzy polskie seriale: "Czarny pies", "Wolność jaskółki", a także "Polskie morderczynie". Ostatnia z pozycji powstanie na podstawie bestsellerowej książki Katarzyny Bondy o tym samym tytule. Jeśli jesteście zainteresowani ofertą platformy Viaplay, wystarczy, że założycie konto w serwisie. W materiale poniżej przedstawiamy instrukcję, jak założyć konto i skorzystać z darmowego okresu próbnego. 

Więcej o: