Biedronka rozdaje artykuły szkolne. W promocji "Ostatni dzwonek" musisz kupić najpierw 6 produktów

Biedronka rozpoczyna rok szkolny od promocji pod nazwą "Ostatni dzwonek". Przy zakupie 6 artykułów szkolnych, kolejne 6 można otrzymać za darmo. Promocja potrwa w dniach 27-29 sierpnia.
Zobacz wideo Pandemia uderza w młodych. Psychiatra: Narastają w nich trudne emocje

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Biedronka przygotowała promocję i zachęca rodziców uczniów do zaopatrzenia się w artykuły szkolne.

Biedronka z promocją na artykuły szkolne

W dniach 27-29 sierpnia klienci będą mogli otrzymać 6 artykułów szkolnych za darmo. Jak skorzystać z promocji "Ostatni dzwonek"? Wystarczy wybrać 12 dowolnych produktów szkolnych, a sześć najtańszych otrzymamy za darmo. Akcja nie łączy się z innymi promocjami, a produkty zakupione w jej ramach nie podlegają zwrotowi. Przy kasie należy okazać kartę lojalnościową Moja Biedronka.

Promocja BiedronkiPromocja Biedronki Materiały prasowe

Sieć podkreśla, że promocja nie uwzględnia papieru do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych HP 3 w 1. Biedronka nie zastrzegła, że z promocji "Ostatni dzwonek" można skorzystać tylko raz.

Artykuły szkolne coraz droższe

Jak pisaliśmy wcześniej na Next.gazeta.pl, artykuły szkolne szybko drożeją. Rodzice dzieci w wieku szkolnym będą musieli przeznaczyć w tym roku ponad 90 zł. To przeszło 10 proc. więcej niż w ubiegłym roku i ponad 40 proc. więcej niż przed pandemią - wynika z analizy "Dziennika Gazety Prawnej". W koszyku znalazło się po jednym podstawowym produkcie.

Rosnąca inflacja, która przekroczyła już 5 proc., co jest najwyższym wynikiem od dekady powoduje, że wartość świadczenia "Dobry Start", czyli tzw. 300 plus szybko maleje. W przypadku 500 plus, po sześciu latach od wprowadzenia tego programu jego siła nabywcza spadła do 448 zł.

Więcej o: