Były dziennikarz TVN24 przeszedł do Mariana Banasia. Tomasz Marzec dołączył do biura prasowego NIK

Dziennikarz Tomasz Marzec po niemal roku bez pracy znalazł zatrudnienie u Mariana Banasia. Jak poinformował w mediach społecznościowych, dołączył do zespołu prasowego NIK.

Tomasz Marzec w grudniu 2020 roku zrezygnował z pracy w TVN24. Przez pierwsze pół roku obowiązywał go zakaz konkurencji. W rozmowie z wirtualnemedia.pl mówił wówczas, że potrzebuje odpoczynku.

- Rozwiązaliśmy z TVN24 umowę za porozumieniem stron, mam półroczny zakaz konkurencji i czuję potrzebę odpoczynku po tych intensywnych latach - mówił przed rokiem Tomasz Marzec. 

Zobacz wideo Wizerunek to podstawa w biznesie. Jak zrobić dobre zdjęcie biznesowe?

Tomasz Marzec w NIK. Pokazał zdjęcie z nową filiżanką

Końcem listopada Tomasz Marzec poinformował w mediach społecznościowych, że dołącza do biura prasowego Najwyższej Izby Kontroli - podaje portal wirtualnemedia.pl. Na Instagramie w InstaStories były dziennikarz TVN24 zamieścił też zdjęcie z nowego miejsca pracy z filiżanką Najwyższej Izby Kontroli, słowami "Fajnego dnia" oraz hasztagiem #NajwyzszyCzas. Zdjęcie znajdziecie w galerii do artykułu.

 

Więcej informacji ze świata mediów znajdziesz i przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Nową zwierzchniczką byłego dziennikarza TVN24 jest Anna Matusiak-Rześniowiecka. Szefową wydziału prasowego Najwyższej Izby Kontroli została w lipcu 2020 roku. Wcześniej była związana z Telewizją Polską i Polskim Radiem. 

Kim jest Tomasz Marzec? Był związany m.in. z Polskim Radiem

Przez ostatnie 15 lat, od 2006 roku, Tomasz Marzec był związany z Grupą TVN. Pracował tam jako dziennikarz i prowadzący programu reporterskiego "Czarno na białym". Marzec rozpoczynał karierę w tej roli jeszcze za czasów Tomasza Sekielskiego, który odszedł ze stacji w 2012 roku. Pracę w mediach rozpoczął w 2002 roku. Przez pierwsze cztery lata pracował jako reporter Polskiego Radia, występował m.in. na antenie Trójki. 

Więcej o: