McDonald's wzbogacił ofertę. Veggie McWrap i "duety śniadaniowe" w menu

McDonald's na początku 2022 roku postanowił rozszerzyć swoje propozycje. Sieć wprowadziła do menu kilka nowych pozycji, jak nowy burger linii Maestro. Dobrą wiadomością dla wegetarian jest za to nowy wrap z kotletem warzywnym. Ponadto fast food zaktualizował ofertę śniadaniową, która będzie teraz korzystniejsza dla klientów.

McDonald's co jakiś czas aktualizuje swoją ofertę. Zazwyczaj są to niewielkie zmiany, jak np. oferta sezonowa. Popularnością cieszy się zwłaszcza jej zimowa wersja za sprawą Burgera Drwala. Tym razem sieć postawiła jednak rozbudować swoje menu. 

Zobacz wideo Cheeseburger w domu, a smakuje jak z Maca

Nowości w McDonalds. Na klientów czekają Veggie McWrap i rozszerzona linia Maestro

Fast food od zeszłego roku dostosowuje swoją ofertę także do wegetarian. W 2021 roku w McDonald's zadebiutował Vieggie Burger, który cieszy się "niezmienną popularnością". Teraz kanapka doczekała się "kuzyna", bowiem sieć ogłosiła wprowadzenie do oferty Veggie McWrapa. Środek pszennego placka jest wypełniony kotletem warzywnym, tartym serem cheddar, plasterkami pomidora i sałatą. Całość uzupełniona jest zaś sosem kanapkowym.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Deklaracja podatkowa PIT (zdjęcie ilustracyjne)PIT. Ulga na internet 2022. Można odliczyć nawet 1520 zł. Kto może skorzystać?

Sieć postawiła także na rozszerzenie linii Maestro, czyli swoich burgerów premium. Teraz poza dobrze znanymi Maestro Grand Classic i Maestro Grilled Cheese, klienci będą mogli skosztować Maestro Bacon & Cheddar. Środek kanapki wypełniają: porcja wołowiny, ser red cheddar, żółty ser topiony cheddar, bekon, pikle, plastry pomidora, a także świeża i prażona cebulka. Do tego dochodzą sosy: serowy Smoky Cheddar i Barrel & Bourbon BBQ.

Sieć rozbudowała ofertę również o "Duety śniadaniowe" i nowe ziemniaczki

McDonald's postanowił zmodyfikować także ofertę śniadaniową. W środę 26 stycznia zostały wprowadzone "Duety Śniadaniowe", czyli takie poranne "2 For You". Przy kupnie dowolnego McMuffina, McTosa lub McWrapa razem z gorącym napojem – czarną kawą, kawą z mlekiem bądź herbatą - klient może liczyć na "pełne śniadanie w dobrej cenie".

Znalezione skóry krokodyliPaczki miały zawierać używaną odzież. Celnicy odkryli makabryczną zawartość

Amerykański fast food wprowadził też jeszcze jedną nowość: chrupiące i lekko pikantne ziemniaki z pieprzem na wzór łódeczek ziemniaczanych podawanych z sosem śmietanowym, które można zakupić w zestawie w burgerem Maestro.

>>>>> Siema! Gazeta.pl kolejny już raz gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami!

Więcej o: