Biedronka nagrodzi pracowników za walkę z pandemią. Dodatkowe pieniądze jeszcze przed Wielkanocą

Blisko 55 tys. pracowników sieci sklepów Biedronka dostanie nagrody pieniężne w wysokości 2800 złotych za pracę w czasie pandemii. Pieniądze otrzymają jeszcze przed Wielkanocą.

Biedronka informuje, że nagrody dostaną pracownicy sklepów, biur, centrów dystrybucji oraz osoby niepiastujące stanowisk menedżerskich. Nagrody dla pracowników są wyższe niż ubiegłoroczne o 300 złotych.  

Zobacz wideo Sprawdzone - test słodyczy - oryginał czy odpowiednik z Biedronki?

Biedronka nagradza swoich pracowników za pracę w pandemii 

Biedronka postanowiła docenić swoich pracowników za pracę w 2021 roku. 2800 złotych otrzyma prawie 55 tys. pracowników. "Z dumą mogę powiedzieć, że zespół Biedronki w mistrzowski sposób pokonał wszystkie przeszkody na swojej wyboistej drodze i po raz kolejny odniósł sukces " - napisał w liście do pracowników Biedronki, Pedro Soares dos Santos, prezes grupy Jerónimo Martins.

Patrząc na wszystkie ubiegłoroczne starania i osiągnięcia, odczuwam ogromny podziw i szacunek dla wszystkich odważnych i nieustępliwych pracowników, którzy tworzą zespoły Biedronki w sklepach, centrach dystrybucyjnych i biurach

- dodał Pedro Soares dos Santos.

Kiełbasa z grillaMałopolska. Kiełbasa wycofywana ze sklepów. "Nie nadaje się do spożycia"

Biedronka. Kto może dostać nagrodę? 

Nagrodę otrzymają pracownicy, którzy rozpoczęli pracę na podstawie umowy o pracę nie później niż 1 kwietnia ubiegłego roku oraz nadal byli zatrudnieni 1 kwietnia 2022 roku. Dodatkowo nieobecności pracowników w pracy nie mogą przekroczyć 180 dni. Biedronka przekazała, że osoby, które nie są zatrudnione w pełnym wymiarze godzin, otrzymają nagrodę proporcjonalną do wymiaru etatu. Nagrody mają trafić do pracowników jeszcze przed Wielkanocą

Żłobek (zdjęcie ilustracyjne)Żłobkowe 2022. Duże zainteresowanie. Większość złożyła już wniosek

Przeczytaj więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

"W ten sposób realizujemy nasze strategiczne założenia, by być pracodawcą pierwszego wyboru. Cieszy mnie, że przy okazji zbliżających się świąt wielkanocnych możemy ogłosić tę bardzo dobrą wiadomość. Nagroda zostanie wypłacona jeszcze w tygodniu poprzedzającym Wielką Sobotę, by można było z niej skorzystać w trakcie przygotowań do świąt" - przekazał Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu w sieci Biedronka.

Więcej o: