Wrocław. Pepco zmienia tam testowo wygląd sklepów, logo i rozszerza ofertę

Pepco zdominowało polski rynek i stało się najbardziej rozpoznawalną marką. Teraz sieć wprowadza spore zmiany. Testowo we Wrocławiu. Na klientów czeka nowy wygląd sklepów oraz rozszerzona oferta sprzedażowa.

Pepco, po analizie potrzeb klientów, do swoich salonów wprowadziło zmiany. W ramach testu nowy format został zastosowany w 16. sklepach we Wrocławiu. Jeśli się sprawdzi, będzie pojawiał się on sukcesywnie w kolejnych lokalizacjach.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zobacz wideo Agata Rubik pojechała na zakupy i została okropnie potraktowana

Wrocław. Pepco zmienia wygląd sklepów i rozszerza ofertę 

Wrocławskie sklepy zostały poddane dużym remontom. Punkty mają nowe meble, komunikację i layout. Wprowadzone zostały również inne koszyki i odzież pracownicza oraz zmodernizowano zaplecza.

"Między innymi zmieniliśmy layout powierzchni, wprowadziliśmy jeszcze łatwiejszą nawigację, oraz zwiększyliśmy przestrzeń ekspozycyjną, rozszerzając równocześnie samą ofertę produktową. Projekt jest niezwykły z powodu samej jego realizacji - w ciągu kilku tygodni zmieniliśmy 16 sklepów bez ich zamykania i wprowadziliśmy za jednym zamachem wszelkie zmiany, jakie chcieliśmy testować" - skomentował europejski dyrektor ds. inwestycji i ekspansji Pepco, Piotr Korek.

BiedronkaUOKiK bada "tarczę antyinflacyjną" Biedronki. "Nieopłacalna i uciążliwa"?

Nowe logo Pepco. "Niesie skojarzenia z marką rodzinną"

Sklepy wrocławskie przeszły również rebranding. "Nowe sklepy Pepco przeszły niesamowitą metamorfozę, także wizualną. Jednym z kluczowych elementów tej zmiany jest nasze logo, które jest bardziej nowoczesne i buduje nową tożsamość marki. Niesie skojarzenia z marką rodzinną, troskliwą, bliską i podążającą za najnowszymi trendami" - poinformowała Agnieszka Olejniczak, dyrektorka ds. marketingu Pepco.

Zakupy (zdjęcie ilustracyjne)Majówka 2022. Promocja na piwo. Biedronka oferuje 12 butelek gratis

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: