Biedronkobus, sklepy otwarte całą dobę i dostawy na plaże. Biedronka z nową ofertą na wakacje

Biedronka wkracza z wakacyjną ofertą w nadmorskich kurortach i nie tylko. Plażowicze będą mogli skorzystać z autobusu łączącego plaże ze sklepem lub zamówić produkty z Biedronki prosto na plażę. Oprócz tego w trasę wyruszą mobilne outlety, a 11 sklepów w turystycznych miejscowościach będzie otwarte całodobowo.

"Wakacje to przede wszystkim czas wypoczynku, dlatego chcemy by nasi klienci jak najwygodniej i najszybciej mogli zrobić konieczne zakupy i by jak najdłużej mogli cieszyć się z wyczekiwanego odpoczynku. Sieć Biedronka na rozpoczęcie wakacji wprowadza szereg udogodnień nie tylko w turystycznych miejscowościach nad morzem, ale również w innych częściach kraju" - ogłasza Anna Pilarczyk, regionalna menedżerka ds. Marketingu Operacyjnego w sieci Biedronka. 

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Biedronka wprowadza na wakacje autobusy i sklepy całodobowe

Na czas wakacji Biedronka poszerzyła współpracę z firmą kurierską Glovo. Plażowicze będą mogli dzięki temu skorzystać z usługi BIEK w aplikacji Glovo i zamówić wybrane produkty do jednego z trzech punktów odbioru na plaży. Zamówienie ma być zrealizowane w 15 minut. Punkty zlokalizowane są na plaży w Jelitkowie przy wejściu nr 78 oraz przy restauracjach przy piaszczystej plaży, a także przy wejściu na molo w Brzeźnie.  

Plażowicze będą mieli również ułatwiony dostęp do świeżych warzyw i owoców. Od 1 lipca do 31 sierpnia w Mielnie, Dźwirzynie, Ustroniu Morskim oraz Dziwnowie sklepy Biedronki będą poszerzone o zewnętrzne warzywniaki. Świeże owoce i warzywa będzie można zakupić bez wchodzenia do sklepu. Dodatkowo aż 11 sklepów w nadmorskich miejscowościach takich jak: Ustka, Darłowo, czy Kołobrzeg będzie otwarte całodobowo.  

Biedronka ma również propozycję dla plażowiczów, którzy zakupy wolą zrobić w sposób tradycyjny. Od 27 czerwca do 22 sierpnia w Łebie zostanie utworzony specjalny autobus, który będzie łączyć plażę z położonym na obrzeżach miasta sklepem Biedronka. Kursować będzie codziennie w godzinach popołudniowych (z wyłączeniem niedzieli niehandlowych), opłata za przejazd to symboliczna złotówka.  

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Biedronka. Wakacyjne wyprzedaże w całej Polsce

Autobus to nie jedyny pojazd Biedronki, jaki będzie można zobaczyć tego lata. Od drugiej połowy czerwca do końca lipca do 16 sklepów wyruszą Mobilne Outlety Biedronki. Naczepy wyprzedażowe będą sprzedawać tzw. artykuły non-food oraz tekstylia w cenie niższej nawet o 50 proc. W środku będzie można zapłacić kartą, a całą naczepę chłodzić będą klimatyzatory. Outlety będą dostępny w m.in. Podbeskidziu, Gnieźnie, Katowicach czy Chełmie.  

Więcej informacji z gospodarki i świata przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Oprócz naczep z wyprzedażami obok 54 sklepów Biedronki na czas wakacji wystawione zostaną namioty wyprzedażowe z artykułami przemysłowymi. Namioty staną m.in. w: Mikołajkach, Giżycku, Słupsku oraz Warszawie. 

Więcej o: