Biedronka otworzy sklep internetowy. Ruszyły testy Biedronka Home - jakie produkty będą oferowane?

Jeden z najpopularniejszych sklepów w Polsce ruszył z testami nowego sklepu online. W Biedronka Home nie znajdziemy jednak artykułów spożywczych. Będziemy mogli za to kupić artykuły przemysłowe, kosmetyki czy tekstylia.

Biedronka zdecydowała się wejść do e-commerce. Jak informuje portal spidersweb.pl, pracownicy sklepów tej sieci mieli otrzymać dostęp do testowej wersji sklepu internetowego, który najprawdopodobniej niebawem zostanie też udostępniony klientom Biedronki. 

Zobacz wideo Trudny czas restauratorów. "Jest mnóstwo ofert pracy, na które brakuje odpowiedzi"

Biedronka testuje sklep internetowy. Co kupimy w Biedronka Home?

Z opisu wynika, że Biedronka Home będzie działa na podobnej zasadzie, co sklep internetowy innej sieci dyskontów. On-line nie zrobimy więc zakupów spożywczych - jedzenie czy napoje będą dostępne tylko w sklepach stacjonarnych (zakupy spożywcze od 2020 roku można robić też za pośrednictwem aplikacji Glovo). Na stronie Biedronki znajdzie się natomiast oferta non-food.

W Biedronka Home klienci będą mogli kupić przede wszystkim artykuły przemysłowe. Te z kolei zostały podzielone na dziewięć kategorii

  • kuchnia,
  • dom i ogród,
  • elektronika,
  • warsztat i auto,
  • sport i hobby,
  • zdrowie i uroda,
  • dziecko,
  • kultura i rozrywka,
  • moda.

Do każdej z kategorii zostały przypisane także podkategorie, co ma ułatwić klientom wyszukiwanie odpowiednich dla nich produktów. W internetowym sklepie Biedronki będzie można zakupić tekstylia, kosmetyki czy artykuły przemysłowe nie tylko marek sieci Biedronka, ale też firm takich, jak: Fiskars, Ambition, Puccini czy MG Home.

Przeczytaj więcej informacji z Polski na stronie głównej Gazeta.pl.

Biedronka (zdjęcie ilustracyjne) Biedronka przygotowuje promocję z pluszakami. Nadchodzi "Gang Bystrzaków"

W e-sklepie Biedronka Home znajdzie się także sekcja "Inspiracje". W zakładce tej mają znaleźć się dokładne opisy i wskazówki dotyczące np. wyboru czy wykorzystania danych sprzętów w ogrodzie czy domu.

Klienci, którzy będą chcieli zrobić zakupy w sklepie on-line, będą musieli się zarejestrować - to z kolei będzie wiązało się z założeniem wirtualnej karty Moja Biedronka. Karta będzie udostępniała też dodatkowe promocje, z których będzie można skorzystać w sklepie internetowym. Za zakupy będzie można zapłacić za pośrednictwem szybkiego przelewu, karty płatniczej lub BLIK-a. Na zwrot towaru klienci będą mieli nawet 60 dni.

Biedronka klubem czytelnika? Biedronka otwarta w niedziele? Nieoficjalnie: Ma być klubem czytelnika

Więcej o: