Orlen tnie ceny paliw na wakacje. Będą rabaty, ale i ograniczenia

"Na wakacje tańsze tankowanie" - Orlen znów obniży ceny paliw, a akcja promocyjna ruszy już wkrótce, podaje "Rzeczpospolita". Podobnie jak w zeszłym roku, mają być rabaty, ale i limity.
Zobacz wideo Dlaczego Orlen nie zrezygnował z importu ropy z Rosji?

"Wkrótce Orlen zamierza wystartować z wielką akcją promocyjną obejmującą zniżki za tankowanie paliw płynnych oferowanych na krajowych stacjach" - pisze "Rzeczpospolita". W ramach programu lojalnościowego Orlen Vitay nowi i dotychczasowi uczestnicy prawdopodobnie będą mogli otrzymać 30 groszy rabatu za litr diesla i benzyny - podaje gazeta.

Ceny paliw wkrótce spadną? PKN Orlen ma szykować wakacyjną promocję

Szczegóły dotyczące limitów nie są jeszcze znane. Obecnie prowadzone są analizy, ale - według "Rzeczpospolitej" - Orlen już wkrótce może ogłosić więcej informacji. Zasady akcji promocyjnej koncernu dotyczącej wakacyjnych rabatów na paliwa mają być bardzo podobne lub identyczne do tych z 2022 roku.

Ceny paliw. PKN Orlen wprowadził promocję. Lotos, Moya, Shell, BP i Circle K również obniżyły ceny

Przypomnijmy - 24 czerwca ubiegłego roku Orlen ogłosił obniżkę cen paliw o 30 groszy, która była naliczana przy płatności i okazaniu aplikacji Orlen Vitay. Promocja była dostępna zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych użytkowników, ale warunek był jeden - należało pobrać i zainstalować aplikację na smartfona. W ubiegłym roku każdy uczestnik promocji otrzymał 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Wakacyjna promocja miała obowiązywać do końca sierpnia, ale została przedłużona o dwa tygodnie. Ostatecznie w ubiegłym roku na obniżkę cen paliw zdecydował się nie tylko Orlen, ale też inne stacje, w tym m.in. Lotos, Moya, BP, Shell i Circle K.

Więcej o: