Wiemy, ile będzie kosztował abonament na latanie. WizzAir podał cennik MultiPass

WizzAir podał cennik swojej nowej usługi - MultiPass. Pasażerowie, którzy skorzystają z abonamentu, będą mogli zaoszczędzić nawet 20 proc. WizzAir przygotował kilka pakietów cenowych oraz zastrzegł daty, w których nie będzie można skorzystać z programu.

WizzAir MultiPass będzie testowany przez pół roku w Polsce. To usługa abonamentowa, którą można wykupić na sześć miesięcy, co pozwoli na odbywanie lotów w zamian za kupione wcześniej tokeny. Dzięki temu pasażerowie latający często z rodzinnego miasta, do których skierowany jest program, będą uodpornieni na sezonowe zmiany cen biletów. 

Zobacz wideo Stewardesa Justyna Kłęk opowiada o tajnikach swojego zawodu

WizzAir MultiPass. Co to jest i co nam daje? 

Usługa będzie wymagała przez czas trwania abonamentu comiesięcznych opłat. MultiPass będzie można wykupić i odnowić na początku każdego miesiąca. Abonament pozwala rezerwować loty od piątego dnia miesiąca i obejmuje kolejnych 30 dni. W zamian za płatności otrzymamy tokeny, które można następnie wymienić na bilety w jedną stronę lub w obie strony na kwalifikujące się loty Wizz Air. Dzięki temu otrzymujemy możliwość "zablokowania cen biletów i bagażu na cały okres sześciu miesięcy bez względu na sezonowość". 

Ile kosztuje WizzAir MultiPass?

Aby aktywować usługę, należy wejść na stronę WIZZ MultiPass, przejść do zakładki Subskrybuj teraz, wybrać plan abonamentowy, trasy krajowe, włoskie lub międzynarodowe polskie oraz wybrać lot w jedną lub w obie strony. Na tym etapie rejestracji możesz również wybrać plan bagażowy lub priorytetowy. Dostępne będą cztery plany podróży, do których uzależniona będzie cena biletu: zwykły bilet, bilet + WIZZ Priority, bilet + bagaż rejestrowany 20 kg orz bilet + WIZZ Priority + bagaż rejestrowany 20 kg. Tak prezentują się ich cenny: 

  • Bilet – 239 zł (w jedną stronę), 478 zł (w dwie strony),
  • Bilet + WIZZ Priority - 344 zł (w jedną stronę), 688 zł (w dwie strony),
  • Bilet + bagaż rejestrowany 20 kg - 411 zł (w jedną stronę), 822 zł (w dwie strony),
  • Bilet + WIZZ Priority + bagaż rejestrowany 20 kg - 516 zł (w jedną stronę), 1032 zł (w dwie strony).

WizzAir MultiPass. Jak kupić?

Abonament pozwoli zaoszczędzić nawet 20 proc. na najbardziej popularnych kierunkach. Po dokonaniu płatności i odebraniu tokena będzie można od razu zarezerwować lot i lecieć w ciągu maksymalnie 5 dni. Plan abonamentowy na kolejny miesiąc będzie zawsze rozpoczynał się od 1. dnia danego miesiąca. WizzAir zastrzega jednak, że wyłączone są z niego poniższe terminy: 

  • Od 23 grudnia do 26 grudnia 
  • 31 grudnia 
  • Od 5 stycznia do 8 stycznia 
  • Od 28 marca do 2 kwietnia 

Co ważne, rejestrując się w programie WIZZ MultiPass, nie można anulować swojego planu przed upływem 6-miesięcznego okresu zobowiązania do członkostwa. Planu nie można także przenieść na innego pasażera. Okres rejestracji trwa od 1 czerwca 2023 roku do 1 grudnia 2023 roku. 

Więcej o: