Ukryta funkcja karty Moja Biedronka. Jak z niej skorzystać? Co zrobić w aplikacji?

Stali klienci Biedronki na pewno znają kartę Moja Biedronka, ale mogą nie zdawać sobie sprawy z pewnej funkcji dostępnej w aplikacji popularnej sieci. O co chodzi? Jak zacząć korzystać z tej możliwości?

Sieć marketów Biedronka od lat prowadzi program lojalnościowy Moja Biedronka, w ramach którego klienci mogą korzystać z różnych promocji. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że w aplikacji do zarządzania kartą Moja Biedronka jest pewna "ukryta funkcja". O co chodzi?

Zobacz wideo Kiedy spadną ceny żywności w Polsce?

Moja Biedronka. Ukryta funkcja nie taka ukryta. Sprawdź, jak współdzielić kartę z innymi osobami

Tą "ukrytą", ale tak naprawdę dość łatwą do znalezienia funkcją jest dzielenie się kartą i korzystanie z niej wspólnie z rodziną czy znajomymi. Jak to uruchomić?

  1. Po włączeniu aplikacji w telefonie wybierz zakładkę "Więcej" w prawym dolnym rogu ekranu. Jest ona oznaczona trzema kropkami;
  2. Następnie wybierz pierwszą zakładkę z listy, czyli "Profil";
  3. Pokaże się kolejna lista. Przejdź do zakładki "Wspólne Konto Moja Biedronka";
  4. Wyświetli się czerwony przycisk z napisem "Zaproś". Pojawi się możliwość zaproszenia maksymalnie dwóch dodatkowych osób. Aby je zaprosić, wpisz odpowiednie numery telefonów i zatwierdź;
  5. Odbiorcy dostaną wiadomość z propozycją dołączenia i instrukcją, jak korzystać z aplikacji.

A jak założyć kartę Moja Biedronka? Aby dołączyć do programu lojalnościowego dyskontu, należy podać przy kasie imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Po przekazaniu danych przez klienta kasjer daje mu trzy karty: główną i dwie mniejsze, które można przyczepić np. do breloka.

Żabka otwiera sklepy sezonowe, a Dino - nieoficjalnie - sklep internetowy

Praktyką stosowaną przez sieć Żabka jest uruchamianie na czas wakacji dodatkowych sklepów tymczasowych. Powstają one zwykle w popularnych miejscowościach turystycznych. W tym roku właściciel sieci za cel postawił sobie stworzenie aż 124 takich punktów. To o 20 procent więcej niż w poprzednim sezonie. W jakich miejscowościach zostaną otworzone tymczasowe Żabki? Informacje w poniższym artykule:

Jak również informowaliśmy ostatnio, Dino, konkurent Biedronki, najprawdopodobniej szykuje się do uruchomienia sprzedaży internetowej. Firma rzekomo poszukuje osób, które zajmą się obsługą sklepu online. Nieoficjalnie doniesienia przekazał portal Wiadomości Handlowe. Więcej w tym artykule.

Więcej o: