Kolejny milioner na Śląsku. Padła główna nagroda w Lotto Plus

Na Śląsku padła główna wygrana Lotto Plus. Szczęśliwy zakład został puszczony w Dąbrowie Górniczej - poinformował Totalizator Sportowy.

W losowaniu Lotto Plus, które odbyło się we wtorek (15 sierpnia), padła główna wygrana, czyli 1 000 000 zł. Szczęśliwy zakład został zawarty metodą chybił trafił w punkcie przy ul. 3 Maja w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie) - poinformował Totalizator Sportowy

Zobacz wideo Zajechał drogę Grupie Speed. Dostał 5 tys. zł mandatu

Kolejny milioner na Śląsku. Główna nagroda po raz drugi w Dąbrowie Górniczej

Zwycięskie liczby, które padły 15 sierpnia 2023 roku, to: 17, 18, 23, 26, 28, 47. To druga główna nagroda Lotto Plus, która została odnotowana w Dąbrowie Górniczej.

Rekordową wygraną w tym mieście nadal pozostaje "szóstka" w Lotto z czerwca 2018 roku warta ponad 5,6 mln zł.

Żeby wygrać, trzeba grać. Losowania odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę

Jak przypomina Totalizator Sportowy, 1 000 000 zł to maksymalna wygrana w grze Lotto Plus gwarantowana za trafienie "szóstki". Aby zagrać o tę kwotę, należy dokupić za zaledwie złotówkę opcję "Plusa" do zakładu Lotto. Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.

Gracze Lotto codziennie mają szansę na nowe wysokie wygrane. Kumulacja w Lotto nadal rośnie i w puli na wygrane I stopnia w czwartkowym losowaniu może się znaleźć nawet 5 000 000 zł, a w Lotto Plus można zagrać o 1 000 000 zł. Losowania gier Lotto można oglądać o 22:00 na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube, a także w TVP3.

Jak pisaliśmy na Gazeta.pl, 27 lipca 2023 roku padła "szóstka" warta ponad 28 mln złotych. Szczęśliwy zakład został zawarty w punkcie Lotto przy ulicy Józefowskiej 42 w Katowicach w województwie śląskim. Gracz sam wytypował liczby. 

Więcej o: