Bot na Messengerze pomaga wybrać film i kupić bilet do Multikina

Sprawdzanie repertuaru, przeglądanie zwiastunów, w końcu rezerwacja biletów - to wszystko ma w swoim założeniu uprościć Multikinobot. Automatyczny asystent dostępny w jest w Messengerze, czyli komunikatorze Facebooka.

Wystarczy wejść na adres m.me/multikinobot i już po chwili możemy zacząć rozmowę z botem (zarówno z poziomu aplikacji na smartfonie, jak i wersji webowej w przeglądarce na desktopie). Na początku Multikinobot poprosi o wskazanie miasta, a następnie konkretnego tytułu, gatunku lub dnia seansu. Możemy też przejrzeć polecane filmy oraz repertuar na dziś i jutro.

Kiedy ze strony bota padają konkretne propozycje filmów do obejrzenia zazwyczaj można przy tej okazji obejrzeć ich zwiastuny. Po wybraniu konkretnego filmu przechodzimy do określenia kina oraz godziny seansu. Kolejny etap, czyli rezerwacja lub kupno biletów przenosi nas już do strony internetowej Multikina.

Multikinobot - asystent Multikina w MessengerzeMultikinobot - asystent Multikina w Messengerze źródło: zrzuty ekranowe

Całe rozwiązanie bardzo przypomina kontakt z Asystentem Google w komunikatorze Allo i jest faktycznie pomocne. Oszczędza sporo czasu. Na obecnym etapie brakuje tylko informacji o repertuarze na więcej dni do przodu. Podejrzewam, że Multikinobot dostanie więcej funkcji w najbliższym czasie.

Czytaj też: Startuje jedna z najbardziej wyczekiwanych aplikacji Google. Allo to komunikator na sterydach

Więcej o: