Polski producent smartfonów zaskakuje. Użytkownicy tych modeli będą mieć powody do zadowolenia

Pochodząca z Wrocławia firma myPhone może zawstydzić niektórych dużo większych producentów smartfonów. Podejście do kwestii aktualizacji do nowego Androida z pewnością ucieszy posiadaczy urządzeń tej marki.

Pod koniec czerwca wielu użytkowników budżetowego smartfonu myPhone GO! z pewnością nie kryło zaskoczenia, kiedy okazało się, że producent przygotował dla tego modelu aktualizację oprogramowania do Androida 7.0 Nougat. Plik z aktualizacją o rozmiarze 1,36 GB rozsyłany był na telefony w trybie OTA (Over-The-Air). Procedura instalacji jest zatem uproszczona.

Warto przypomnieć, że w przypadku myPhone GO! mamy do czynienia z urządzeniem o naprawdę niskich parametrach. Zazwyczaj tego typu smartfony są przez producentów pomijane przy kolejnych aktualizacjach.

Tymczasem myPhone obejmuje inne modele ze swojego portfolio aktualizacją do Androida 7.0 Nougat. Tym razem przyszła pora na wzmocnioną serię Hammer. W pierwszej kolejności, jeszcze w lipcu na systemowe odświeżenie mogą liczyć posiadacze flagowego Hammer Axe Pro. W kolejce są również Hammer Energy oraz Hammer Iron 2. Nową wersją mobilnego systemu Google mogą się od niedawna cieszyć użytkownicy Hammera Axe M LTE.

Czytaj też: TOP 8 smartfonów do 200 złotych dla szukających okazji cenowych. Każdy wyróżnia się czymś innym

Wszystkie kolejne modele myPhone’a (również z serii Hammer) wprowadzane na rynek do końca tego roku zostaną wyposażone w Androida 7.0 Nougat.

Stabilizacja obrazu w aparacie? Sprawdzamy, czy można nagrać doskonałe wideo "z ręki"

Więcej o:
Komentarze (62)
Polski producent smartfonów zaskakuje. Użytkownicy tych modeli będą mieć powody do zadowolenia
Zaloguj się
 • k niebieski

  Oceniono 13 razy 5

  Ja i moja rodzina zawsze mieliśmy: nokie, samsungi i sony ericssony. Wszystkie modele spisywały sie znakomicie. Raz tylko żona kupiła my phone. Raz i NIGDY WIĘCEJ. CO ZA SYF!

 • radek_sziwa

  Oceniono 14 razy 4

  Recepta na produkcję telefonów w Polsce:
  1. Wymyślamy chwytliwą nazwę i rejestrujemy domenę.
  2. Odpalamy alibaba.com
  3. Szukamy chińskich producentów telefonów robiących składaki pod zamówienie klienta.
  4. Sprowadzamy kontener
  5. Sponsorujemy artykuły w pismach i na portalach branżowych i nie tylko jak to powstał POLSKI producent telefonów.

  Nie dziękujcie, stosować wedle uznania.

 • Arabela Rumburak

  Oceniono 8 razy 4

  Ten polski producent, kupuje chińska produkcje opatrzona nazwą myphone, równie dobrze, ja mogę te same telefony sprzedawać pod nazwą youphone. myphone nie jest żadnym producentem tylko importerem chińskiego syfu.

 • Bogdan Szymański

  Oceniono 3 razy 1

  W marcu ubiegłego roku kupiłem sobie Myphone Hammer Axe Lte i żeby zaktualizować system operacyjny muszę oddać telefon do serwisu na ... tydzień. Taką informację otrzymałem na infolinii.

 • dmarek123

  0

  Producent? A nie powinno być importer?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX