Polski producent smartfonów zaskakuje. Użytkownicy tych modeli będą mieć powody do zadowolenia

Pochodząca z Wrocławia firma myPhone może zawstydzić niektórych dużo większych producentów smartfonów. Podejście do kwestii aktualizacji do nowego Androida z pewnością ucieszy posiadaczy urządzeń tej marki.

Pod koniec czerwca wielu użytkowników budżetowego smartfonu myPhone GO! z pewnością nie kryło zaskoczenia, kiedy okazało się, że producent przygotował dla tego modelu aktualizację oprogramowania do Androida 7.0 Nougat. Plik z aktualizacją o rozmiarze 1,36 GB rozsyłany był na telefony w trybie OTA (Over-The-Air). Procedura instalacji jest zatem uproszczona.

Warto przypomnieć, że w przypadku myPhone GO! mamy do czynienia z urządzeniem o naprawdę niskich parametrach. Zazwyczaj tego typu smartfony są przez producentów pomijane przy kolejnych aktualizacjach.

Tymczasem myPhone obejmuje inne modele ze swojego portfolio aktualizacją do Androida 7.0 Nougat. Tym razem przyszła pora na wzmocnioną serię Hammer. W pierwszej kolejności, jeszcze w lipcu na systemowe odświeżenie mogą liczyć posiadacze flagowego Hammer Axe Pro. W kolejce są również Hammer Energy oraz Hammer Iron 2. Nową wersją mobilnego systemu Google mogą się od niedawna cieszyć użytkownicy Hammera Axe M LTE.

Czytaj też: TOP 8 smartfonów do 200 złotych dla szukających okazji cenowych. Każdy wyróżnia się czymś innym

Wszystkie kolejne modele myPhone’a (również z serii Hammer) wprowadzane na rynek do końca tego roku zostaną wyposażone w Androida 7.0 Nougat.

Stabilizacja obrazu w aparacie? Sprawdzamy, czy można nagrać doskonałe wideo "z ręki"

Więcej o: