McDonald's reklamując swoją aplikację "przypadkiem potwierdził" wygląd iPhone'a 8

Na jego ostateczne potwierdzenie wyglądu iPhone'a 8 będzie trzeba poczekać do oficjalnej premiery. Nie przeszkodziło to jednak australijskiemu oddziałowi McDonald's w prezentowaniu własnej aplikacji zamkniętej w ramkach smartfona od Apple.

Choć do debiutu jubileuszowego smartfona od Apple pozostało jeszcze trochę czasu to na temat nowego produktu amerykańskiej firmy wiemy już niemal wszystko.

Znany z plotek i przecieków jest także przypuszczalny wygląd iPhone'a 8. Jedną z cech charakterystycznych smartfona mają być zmniejszone do minimum ramki wokół ekranu. Dotychczas Apple w tej kwestii rozczarowywało, tym chętniej fani marki przyjęliby pierwszego niemal bezramkowego iPhone'a.

Wygląd nadchodzącego telefonu budzi więc spore emocje i zdecydowanie może się podobać. Zdaje się, że spodobał się również pracownikom australijskiego oddziału McDonald's, którzy nową aplikację promują wykorzystując grafiki iPhone'a 8.

Trzeba przyznać, że ekran iPhone'a będzie prezentował się znakomicie. Oczywiście jeśli Apple faktycznie zdecyduje się na wygląd znany z przecieków, a to pozostanie niepewne do dnia premiery, której można spodziewać się na początku września.

Nie wiadomo też dlaczego McDonald's zdecydował się wykorzystać nieoficjalne grafiki bazujące na przeciekach. Firma nie ma raczej dostępu do informacji, które Apple trzyma w ścisłej tajemnicy.

Więcej o: