McDonald's reklamując swoją aplikację "przypadkiem potwierdził" wygląd iPhone'a 8

Na jego ostateczne potwierdzenie wyglądu iPhone'a 8 będzie trzeba poczekać do oficjalnej premiery. Nie przeszkodziło to jednak australijskiemu oddziałowi McDonald's w prezentowaniu własnej aplikacji zamkniętej w ramkach smartfona od Apple.

Choć do debiutu jubileuszowego smartfona od Apple pozostało jeszcze trochę czasu to na temat nowego produktu amerykańskiej firmy wiemy już niemal wszystko.

Znany z plotek i przecieków jest także przypuszczalny wygląd iPhone'a 8. Jedną z cech charakterystycznych smartfona mają być zmniejszone do minimum ramki wokół ekranu. Dotychczas Apple w tej kwestii rozczarowywało, tym chętniej fani marki przyjęliby pierwszego niemal bezramkowego iPhone'a.

Wygląd nadchodzącego telefonu budzi więc spore emocje i zdecydowanie może się podobać. Zdaje się, że spodobał się również pracownikom australijskiego oddziału McDonald's, którzy nową aplikację promują wykorzystując grafiki iPhone'a 8.

Trzeba przyznać, że ekran iPhone'a będzie prezentował się znakomicie. Oczywiście jeśli Apple faktycznie zdecyduje się na wygląd znany z przecieków, a to pozostanie niepewne do dnia premiery, której można spodziewać się na początku września.

Nie wiadomo też dlaczego McDonald's zdecydował się wykorzystać nieoficjalne grafiki bazujące na przeciekach. Firma nie ma raczej dostępu do informacji, które Apple trzyma w ścisłej tajemnicy.

Więcej o:
Komentarze (8)
McDonald's reklamując swoją aplikację "przypadkiem potwierdził" wygląd iPhone'a 8
Zaloguj się
 • ilenka50

  Oceniono 2 razy 2

  "Zniszczyłeś ekran w swoim smartfonie? Już wkrótce naprawi się sam. Przełomowa technologia" Co za bzdurny tytuł. Chętnie dam redaktorom smartfon ze zniszczonym ekranem i niech udowodnią sens tego tytułu.

 • diesel_poznan

  Oceniono 1 raz 1

  O kurcze. Wygląda zupełnie jak każdy inny smartfon...

 • SZCZERZO KŁY

  0

  Ile zajmuje grafikowi stworzenie "smartfona" w programie? 30 sekund jesli wie gdzie wpisać "smartfon ale żaden markowy żeby mnie firma nie posądziła o promowanie jakiejs konkretnej marki więc taki który nie wygląda jak żaden który jest na rynku". Ot cała tajemnica. Mam nadzieję że autor artykuły dostał wierszówkę a nie jest na ryczałcie.

 • kr88

  0

  Co za news z d-py. Najpierw teza, że mc potwierdził wygląd, a potem w 'artykule' zaprzeczenie. Gratulacje dla 'dziennikarza'.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX