Nowa wersja odświeżonej Nokii 3310 trafia do Europy. Tym razem z obsługą 3G

W pierwszych sklepach w Europie pojawiła się nowa wersja Nokii 3310 z obsługą 3G. Zmian jest niewiele, a cena wciąż nie zachwyca.

HMD Global nie kazało Europejczykom długo czekać na swój kolejny telefon. W niektórych sklepach w Wielkiej Brytanii i Niemczech można już kupić najnowszą edycję legendarnej komórki.

Względem pierwszej wersji zaprezentowanej w lutym tego roku, Nokia 3310 3G wiele się nie różni. Najważniejsza nowość to oczywiście dodanie modułu 3G zamiast 2G. 

Przy okazji odświeżono dwie wersje kolorystyczne (Azure i Charcoal) i dodano trochę przestrzeni na dane (zamiast 16 są 64 MB). Producent zdecydował się na delikatne poprawienie rozstawienia przycisków, które ma ułatwić korzystanie z klawiatury.

Zadziwiające jest jednak, że HMD Global okroiło trochę najnowszą Nokię 3310. Zamiast modułu Bluetooth 3.0 pojawiła się starsza wersja 2.1 (najnowsza to 5.0).

Zmiany są więc jedynie kosmetyczne, a większość użytkowników i tak nie odczuje żadnej różnicy.  W Polsce Nokia 3310 z obsługą 3G została wyceniona na 279 zł.

---

Co łączy iPoda z filmem "2001: Odyseja Kosmiczna"?

Więcej o:
Komentarze (11)
Nowa wersja odświeżonej Nokii 3310 trafia do Europy. Tym razem z obsługą 3G
Zaloguj się
 • cymesgeszefciarz

  Oceniono 1 raz 1

  Wolny rynek jak ktoś ma możliwości i potrzeby kupowania badziewia za absurdalną cenę to jego sprawa, gorsze przykłady można znaleźć na rynku szczególnie w dziadzinie mody i "designu" ...

 • miaukota

  0

  Gdyby jej jeszcze dołożyli korbę do uruchamiania to pewnie sprzedaż mogłaby wzrosnąć.

 • ratlerek.hitlerek

  0

  Ale naprawdę nie rozumiem, w czym problem?
  Czy ktoś każe kupować ten telefonik (notabene dość lichy jak za takie pieniądze)?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX