Black Friday rusza tuż po północy. Niektóre sklepy nie czekały - wyprzedaże już się zaczęły. Są oferty -80 proc.

Robert Kędzierski
W piątek 24 listopada rusza wielkie święto wszystkich łowców okazji. Nie wszyscy jednak czekali na Black Friday - Czarny Piątek w niektórych marketach i sklepach już się zaczął. Jeden z operatorów zapowiada: Jutro Galaxy S7 kupimy za 777 zł zamiast 2159 zł. Polscy konsumenci mają szansę na "Black Friday z prawdziwego zdarzenia".

Tekst aktualizowany 

****

Black Friday, czyli dzień, w którym sklepy na całym świecie organizują masowe wyprzedaże, oficjalnie zacznie się za parę godzin  - po północy. W wielu miejscach Czarny Piątek zaczął się jednak wcześniej - wyprzedaże już trwają. Potwierdza to nasze przypuszczenia - w tym roku święto łowców okazji może być wyjątkowo gorące. 

Wyprzedaże w centrach handlowych

Wiele sklepów zapowiada na piątek specjalną akcję wyprzedażową. Po przecenione produkty udać możemy się w zasadzie do każdego marketu. Przeceny zobaczymy zarówno w Biedronce czy Lidlu jak i niemal każdym centrum handlowym. Piątek jest więc dobrym dniem, by po prostu "wyruszyć na łowy".

Black Friday rusza w piątek 24.11Black Friday rusza w piątek 24.11 Fot. Redakcja

Wyprzedaże w sklepach online

Z każdą godziną przybywa też ofert Black Friday w sklepach online. Niektóre postanowiły nie czekać do północy - wyprzedaże uruchomiły wcześniej. 

Kruger&Matz oferuje w swoim sklepie produkty w specjalnych cenach. Naprawdę duże obniżki dotyczą tylko kilku - najbardziej zyskać można kupując słuchawki  Soul 2 Wireless przecenione o 50 proc - z 399 na 199 zł. 

Promocja Kruger & MatzPromocja Kruger & Matz Fot. Kruger & Matz

Taniej kupimy też telewizory, głośniki, i inne produkty. 

Orange zapowiada szalenie niskie ceny

Serwis Tabletowo donosi o promocji, jaką szykuje Orange. Pomarańczowi mają po północy zaoferować smartfony w zaskakująco niskich cenach.

Black Friday w OrangeBlack Friday w Orange Fot. Orange

Na liście przecenionych produktów znajdują się między innymi Samsung Galaxy S7, kupicie go jutro za 777 zł, a nie jak do tej pory 2159 zł. Obniżka o blisko 2/3 w przypadku tego świetnego, zeszłorocznego flagowca to świetna okazja. Drugim telefonem, którym rozbijamy bank będzie jutro Lenovo Moto Z za 499 zł. Jeszcze niedawno pisałem o nim na blogu, gdy przedstawiałem rodzinę Moto. Wtedy ten telefon wychodził ponad 2000 zł. A jutro, przez jeden dzień zapłacicie 1/4 tej ceny. Warto!

Neonet obniża ceny już w czwartek, ale...

Obniżone ceny ogłasza na swojej sieci Neonet. Niestety nie są aż tak spektakularne, jak można by się spodziewać po Czarnym Piątku. Jeden z najbardziej przecenionych produktów to odkurzacz Zelmer ZVC115EK. Kosztuje 149 zamiast 219 zł. W innych sieciach również można go znaleźć w równie niskiej cenie. Należy zatem pamiętać, by ostrożnie podchodzić do niektórych ofert, które pojawiają się z okazji "Czarnego Piątku" - czasami obniżka cen jest jedynie symboliczna. 

Neonet Black FridayNeonet Black Friday Fot. Neonet

Al.to - 9zł zamiast 89

Ofertę na Black Friday przygotował też sklep Al.to. Produkty w znacznie obniżonych cenach będą dostępne dopiero nad ranem, ale już teraz można przejrzeć listę produktów. 

Co kupimy taniej? Młynek do kawy Haier HCG-1206S przeceniono z 89 zł na 9 zł. Zestaw LEGO Star Wars Finn również kosztuje 9 zł, zamiast 49. Wyraźnie tańsze są też słuchawki Sony MDR-XB950N1 - zamiast 769 zł  zapłacimy za nie 299 zł.

Al.to Black FridayAl.to Black Friday Fot. Al.to

Czytaj też: Polacy nie bardzo kojarzą hasło "Black Friday".

To oczywiście nie wszystkie oferty, które pojawiły się w sieci. Jeszcze przed północą i tuż po tym jak zegar wybije godzinę 00:00 zaktualizujemy ten tekst. Miejmy nadzieję, że atrakcyjnych przecen w tym roku nie zabraknie. Polacy mają szansę na Black Friday z prawdziwego zdarzenia. 

Nad ranem rozpoczynamy relację na żywo - warto zatem odwiedzić nas już po 7.00.

Czarny Piątek - święto amerykańskiego konsumpcjonizmu

Więcej o: