Cyber Monday w Polsce. Jeszcze tylko dziś możesz kupić coś dla siebie w dużo niższej cenie

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie udało wam się upolować nic ciekawego w ostatni piątek, dziś macie ku temu kolejną okazję. W wielu dużych sklepach internetowych organizowany jest bowiem Cyber Monday. Gdzie warto dziś zajrzeć?

Największe sklepy internetowe w Polsce organizują dziś tzw. Cyber Monday. To kolejny po słynnym Black Friday (czarnym piątku) dzień, w którym można skorzystać z atrakcyjnych promocji oraz wyprzedaży. Tradycja przywędrowała z USA, gdzie w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia w tamtejszych sklepach można jeszcze kupić produkty w dużo niższej cenie.

Cyber Monday w PolsceCyber Monday w Polsce fot. Ceneo.pl | zrzut ekranu

Do akcji Cyber Monday w Polsce dołączyły między innymi RTV EURO AGD, Saturn, EMAG (dawne Agito.pl), Sferis.pl, Media Expert, Avans, MALL.pl, Komputronik.pl oraz OleOle.pl.

Czytaj też: Na zakupy coraz częściej z komórką. W czarny piątek padł nowy rekord

Co prawda w wielu przypadkach zniżki mogą już nie być tak znaczące jak przy okazji Black Friday, ale w niektórych miejscach rabaty sięgają nawet 50 proc. Tak jest między innymi w niemieckim Amazonie. Miłośnikom ebooków polecamy dziś wizytę w serwisie Publio.pl, gdzie z okazji Cyber Monday obowiązuje 40 proc. zniżki na wszystkie pozycje.

Co łączy smartfony z chińską propagandą komunistyczną?

Więcej o: