Najlepsze prezenty na święta dla mężczyzny

"Jakie są najlepsze prezenty na święta dla mężczyzny?" - to co roku kluczowe pytanie, jakie kobiety zadają sobie przed świętami Bożego Narodzenia. Spróbujmy więc ułatwić zadanie i odpowiedzieć na odwieczny dylemat: czego pragną mężczyźni?

Jaki krawat wybrać?

Krawat... Prezent niby banalny, niby oczywisty, ale świadczący o. przywiązaniu kobiety do mężczyzny! Kupno krawata nie jest problemem - sztuką jest wybrać taki, który autentycznie spodoba się mężowi. Odpowiednim wyborem damy wyraz znajomości gustu i oczekiwań drugiej połówki. To z pewnością jeden z najlepszych prezentów na święta dla mężczyzny.

A jaki krawat wybrać? Modowi konserwatyści uważają, że kupując krawat mający posłużyć jako świąteczny prezent, w pierwszej kolejności należy patrzeć na skład, dopiero potem na kolor i szerokość. Oczywiście jakość wyrobu jest bardzo ważna, ale - naszym zdaniem - nie powinna całościowo determinować wyboru. W końcu prezenty są po to, żeby sprawiały radość, a nie po to, żeby sprostać jakimś zastanym zasadom, prawda?

Najlepsza koszula dla mężczyzny

Na liście najlepszych prezentów na święta dla mężczyzny od lat niezmiennie króluje koszula. W połączeniu z jedwabnym krawatem lub muchą dadzą zestaw prezentowy, który ucieszy każdego współczesnego gentlemana.

Najlepszą koszulą dla mężczyzny o szczupłej budowie ciała będzie ta o kroju custom slim fit., ponieważ powinna pasować do każdego typu sylwetki. Osobom o bardziej masywnej regularnej budowie ciała lub z lekką nadwagą polecamy również krój o nazwie regular fit - nie ma on wcięcia w talii, więc większość mężczyzn wygląda w nim korzystnie.

Jako że ma to być prezent świąteczny, można pokusić się o większe szaleństwo, jeśli chodzi o kolor. Może więc zamiast kolejnej białej koszuli, warto podarować bliskiej osobie koszulę bordową lub granatową?

Gdzie kupić scyzoryk

MacGyver potrafił z długopisu zrobić armatę, a z wykałaczki tyczkę do skoków. Strach pomyśleć, czego dokonałby legendarny superagent, gdyby dysponował scyzorykiem słynnej firmy Victorinox. Najlepszym prezentem na święta dla mężczyzny może okazać się model scyzoryka SwissChamp XLT prawdziwy wielofunkcyjny kombajn. Znajdują się w nim aż 43 narzędzia o wielorakich zastosowaniach - od ostrza o długości 6 cm po szpatułkę farmaceutyczną (przeznaczenia tej ostatniej może lepiej się nie domyślać). Oryginalny szwajcarski scyzoryk najlepiej kupić, oczywiście, w Szwajcarii. Jeśli nie możesz pojechać - polecamy sklepy internetowe.

PlayStation czy Xbox

Konsola to niezbędny oręż każdego mężczyzny. Najlepszy prezent na święta dla mężczyzny? Konsola Sony PlayStation! Świetna na piątkowe wieczory w gronie kumpli (ech te noce spędzone na cięciu w FIFĘ) jak i na weekendowe wyciszenie (polecamy grę "Flowers", która uspakaja lepiej niż muzyka Debussy'ego). Jeśli jesteś "team Microsoft", zawsze możesz wybrać oczywiście konsolę Xbox One - jej najnowsze wydanie to przepotężna maszyna! Bez względu, na który model się zdecydujesz - z konsoli mężczyzna na pewno się ucieszy!

A jeśli czasu pozostało naprawdę niewiele - TUTAJ przeczytasz o najlepszych prezentach na święta dla mężczyzny na ostatnią chwilę.

Więcej o: