Play prezentuje nową ofertę RedBull Mobile. Krótka umowa, dużo internetu, tani abonament z telefonem

Robert Kędzierski
Play postanowił gruntownie przebudować ofertę RedBull Mobile. Wydaje się dostosowana do potrzeb wielu użytkowników. Co się zmienia?

W czwartek, 22 lutego, zacznie obowiązywać nowa oferta RedBull Mobile.

Zmiany obejmują zarówno taryfy abonamentowe, na kartę jak i internetowe. 

Abonament z krótką umową

RedBull Mobile - abonament z krótką umowąRedBull Mobile - abonament z krótką umową Fot. Play

W swojej "Ofercie bez telefonu" RedBull Mobile za 29 zł oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 10 GB internetu. Ofertę wyróżniają dwie cechy: po pierwsze niewykorzystane gigabajty przechodzą na dwa kolejne miesiące. Jeśli zatem w jednym okresie rozliczeniowym z sieci skorzystamy mało w kolejnym będziemy mogli "poszaleć w sieci". Druga kwestia dotyczy długości umowy - jest ona zawierana z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Zrezygnować możemy więc niemal w każdej chwili. 

Abonament ze smartfonem

Oferta ze smartfonemOferta ze smartfonem Fot. Play

W RedBull Mobile będziemy mogli także kupić smartfon z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Wysokość abonamentu zależy od wielkości pakietu danych. Przy 10 GB zapłacimy 49 zł miesięcznie, 15 GB to 69 zł na miesiąc, za 25GB trzeba będzie zapłacić 89 zł. I w tym wypadku niewykorzystany limit internetu przechodzi na dwa kolejne miesiące. Umowa trwa w tym wypadku dłużej bo 24 miesiące. W prezencie otrzymujemy muzyczną chmurę Tidal. 

Wśród modeli dostępnych w ofercie znaleźć można: LG Q6, Motorola G5S Plus, Xiaomi Redmi Note 5A Prime DS.

Abonament z flagowcem

Abonament z flagowcemAbonament z flagowcem Fot. Play

Płacąc  200 zł miesięcznie, otrzymamy "supersmartfon" czyli jeden z flagowych modeli dostępnych na rynku. W tej cenie otrzymujemy nielimitowany pakiet internetu. Również i w tej ofercie możemy korzystać z Tidala. Umowa zawierana jest na 24 miesiące. 

Podpisując umowę możemy otrzymać takie urządzenia jak Samsung Galaxy S8, Sony Xperia XZ Premium czy iPhone 7 (w wersji 32 GB). 

Oferta "na kartę"

RedBull Mobile na kartęRedBull Mobile na kartę Fot. Play

Konsumenci mogą też wybrać ofertę bez abonamentu. W ofercie "na kartę" wielkość pakietu rozmów, SMS-ów i internetu zależy od wielkości doładowania. Płacąc 30 zł - to kwota będąca wyznacznikiem na rynku - otrzymamy rozmowy i wiadomości bez limitu oraz 20GB internetu. 

Można doładowywać konto mniejszymi kwotami, ale wtedy ważność pakietu jest znacznie krótsza. Za 5 zł rozmawiamy i SMS-ujemy bez limitu przez 5 dni, otrzymujemy 1GB internetu i dodatkowy, "bonusowy" pakiet. Analogicznie za 10 zł rozmawiamy przez 10 dni, za 15 zł 15 dni.

Internet "na kartę"

RedBull Mobile - internet 'na kartę'RedBull Mobile - internet 'na kartę' Fot. Play

W RedBull Mobile pojawiają się też trzy oferty dla internautów. Pierwsza jest nieco zaskakująca bo za 19 zł otrzymamy 1GB danych na 30 dni wraz z rozmowami, SMS-sami i MMS-ami bez limitu. 

Płacąc 20 zł otrzymujemy 25 GB na 30 dni. Za 30 zł otrzymujemy 50 GB internetu. Play zaznacza, że w tej ofercie rozmowy i wiadomości realizowane są za pośrednictwem nadajników czterech sieci, internet działa za pośrednictwem sieci Play. 

Czytaj też: Plus z nową ofertą. Taniej, prościej, rozsądniej. 

Nowa oferta Play jest ciekawa zarówno dla osób, które szukają tanich pakietów jak i szukających smartfonów za niezbyt wygórowaną cenę. Szczególnie rozsądna wydaje się oferta ze telefonem. "Na kartę", które przy cenie 30 zł daje aż 20 GB internetu to jedna z najlepszych ofert na rynku. Z pewnością można ją porównać do taryfy nowego operatora: Folx, którego zresztą czołowi pracownicy wywodzą się z Play.  

Oferta dotycząca mobilnego internetu jest jedną z najatrakcyjniejszych - pakiet 50GB bez konieczności wykupowania abonamentu może okazać się dla wielu użytkowników interesującą propozycją. 

***

Co łączy smartfony z chińską propagandą komunistyczną?

Więcej o: