Słuchawki dla gracza - które będą strzałem w dziesiątkę?

Dźwięk, podobnie jak inne aspekty w grze, stanowi niesłychanie ważny element rozgrywek. Jakie słuchawki będą najlepsze dla gracza?

Profesjonalni gracze, choć mogą mieć różne zdania na temat najlepszej taktyki w danej grze, z pewnością zgodni będą co do jednej kwestii: kiepskie słuchawki to śmierć jeszcze na początku gry. Niewychwycony, bądź źle zinterpretowany dźwięk może stać się dla nas gwoździem do wirtualnej trumny. Tak jednak się nie musi stać.

Obecnie rynek zalany jest rozmaitymi modelami słuchawek dla graczy. Które jednak faktycznie spełnią swoje zadanie? Czas się przyjrzeć najlepszym słuchawkom gamingowym!

Nie ważne, czy grasz tylko w FIFĘ w przerwie między Ligą Mistrzów a weekendowymi meczami, czy zawodowo atakujesz w LOL-a. Te słuchawki warto mieć przy sobie!

Roccat Khan Pro

Mistrzowskie słuchawki. Lekka i wytrzymała konstrukcja to nie wszystko co ma do zaoferowania Roccat Khan Pro. Znany producent sprzętu gamingowego dla profesjonalnych graczy stworzył słuchawki o wysokiej jakości dźwięku. Obsługujące standard Hi-Res Audio słuchawki Roccat Khan Pro dają świetniej jakości brzmienie na każdej częstotliwości i bez zbędnych opóźnień.

Razer Kraken Pro

Wielu miłośników gier nie tylko o nich sporo słyszało, ale również przez setki godzin rozgrywek wiele w nich usłyszało. Krakeny o krzykliwym wyglądzie, to sprzęt który znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. I to nie tylko wizualnie. Słuchawki są ultralekkie i nieziemsko wygodne. Redukują szumy otoczenia, przez co usłyszymy jedynie dźwięk z naszej ulubionej gry. Sprawdzą się w dynamicznych shooterach, ale również w grach o mniejszym tempie rozrywki.

Gamdias Hephaestus II Stereo Vibration

Dźwięk w jakości HD za niewielkie pieniądze? Teraz to możliwe! Głębia dźwięków, którymi zostaniemy otoczeni dzięki słuchawkom z serii Hephaestus, da znaczącą przewagę na wirtualnym polu walki. Słuchawki zostały wyposażone w 50 mm przetworniki akustyczne HD dając bardzo dobre brzmienie. Solidne słuchawki uzupełniono o pilota. Dzięki niemu wyregulujemy m.in. głośność dźwięku, czułość mikrofonu, siłę wibracji czy moc podświetlenia sprzętu.

HyperX Cloud Revolver

"Revolver" znajdujący się w nazwie nie jest tutaj przypadkiem.  To bardzo dobre słuchawki do gier typu FPS. Słuchawki dają dynamiczną i rozległą przestrzeń akustyczną, co zostało zapewnione przez szerokie pasmo przenoszenia dźwięku. Gracz może tworzyć odrębne profile dźwiękowe, przez co słuchawki w mgnieniu oka będą dopasowane do danej gry. Słuchawki wykorzystamy nie tylko w trakcie gry na komputerze, ale również podepniemy je do konsoli.

Corsair Void Pro RGB

Bezprzewodowe słuchawki od Corsair dadzą Wam ogromną przewagę na polu walki. A także zapewnią komfort nawet przy wielogodzinnej rozgrywce. Materiały, z których wykonane są słuchawki, na bieżąco odprowadzają ciepło i wilgoć. Głęboki dźwięk Surround 7.1 pozwoli na szybką lokalizacje wroga na mapie gry. Dodatkowo bateria umożliwia pracę słuchawek nawet do 16 godzin. Polecamy szczególnie tym, którzy nie lubią walczyć z kablami!

Sennheiser GSP 350

Słuchawki dla profesjonalnych graczy. Dźwięk w trybie 7.1 Dolby Surround, izolacja akustyczna czy mikrofon o wręcz radiowej jakości to tylko kilka z wielu zalet modelu GSP 350. Świetny software od Sennheiser daje możliwość nie tylko na dostosowanie słuchawek do rozgrywek zawodowych, ale również pozwala tworzyć profile dla poszczególnych gier. Chcesz zyskać przewagę na polu walki? Śmiało chwytajcie za te słuchawki!

Sprawdź także inne modele słuchawek dla graczy!