"Wiedźmin" za darmo - kolejna świetna promocja gog.com. Pozostałe gry serii ze sporą przeceną

Robert Kędzierski
Uznawana za kultową gra "Wiedźmin" w edycji rozszerzonej może być twoja za darmo. Jej zdobycie jest banalnie proste. Wyjaśniamy co trzeba zrobić.

"Wiedźmin: Edycja Rozszerzona", kultowa gra CD Projekt, która swoją premierę miała w październiku 2007 roku,  jest do pobrania za darmo. By cieszyć się tą kultową pozycją wystarczy wykonać następujące kroki.

Krok 1: Zarejestruj się lub zaloguj na platformie gog.com

Krok 2: Pobierz bezpłatną "GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana" Jest dostępna pod tym adresem.

Gwint do pobrania za darmoGwint do pobrania za darmo Źródło: GOG.com

Krok 3. Po dodaniu Gwinta do swojej biblioteki przejdź na stronę z promocją. Kliknij pomarańczowy przycisk.

Wiedźmin za darmoWiedźmin za darmo Źródło: Gog.com

Krok 4. Otwórz swoją skrzynkę mailową, znajdź wiadomość od GOG.com i kliknij w link "Oferta powitalna". Wtedy cena za "Wiedźmina" w edycji rozszerzonej spadnie do zera. W wersji rozszerzonej będziemy mogli zapoznać się z materiałami opisującymi kulisy powstawania serii. 

Czytaj też: Wszystko co musisz wiedzieć o platformie GOG.com.

Wiedźmin za darmoWiedźmin za darmo Źródło: Gog.com

To nie jedyne atrakcje przygotowane przez zespół GOG. Przez 48 godzin od rejestracji na platformie będziemy mogli kupić też inne gry w obniżonych cenach. "Wiedźmin 3: Dziki Gon" kupimy za 75 zł, czyli o 50 proc. taniej. "Wiedźmin 2" może być naszą własnością już za 5,99 zł - o 85 proc. taniej niż w przypadku ceny regularnej. 

GOG.com to cyfrowa platforma dystrybucji gier. Serwis regularnie organizuje różnego rodzaju promocje, dlatego warto regularnie go odwiedzać. 

Więcej o: