T-Mobile rozdaje darmowe paczki internetu. Nawet 20 GB. Wszystko z okazji siódmej rocznicy działalności w Polsce

T-Mobile Polska działa w naszym kraju już od siedmiu lat. Z tej okazji 'magentowy' operator przygotował dla swoich klientów masę niespodzianek. Poza zniżkami na telefony mogą oni liczyć na darmowe paczki mobilnego internetu.

Klienci abonamentowi z okazji siódmej rocznicy działalności T-Mobile Polska mogą liczyć na darmowy pakiet 10 GB internetu do wykorzystania przez 30 dni. Aby go aktywować wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści TAK na numer 80163. Bonusowe gigabajty są dostępne także dla taryfy Frii w MIX.

Niespodzianka czeka również na klientów oferty na kartę. Tu okazją do świętowania jest z kolei dwudziesta rocznica startu usługi Tak Tak (drugiej w Polsce w kolejności uruchomienia usługi na kartę). Do 11 czerwca mogą oni aktywować na swoim numerze bezpłatny pakiet 20 GB ważny miesiąc.

Wystarczy SMS o treści TAK na numer 80401. Urodzinowe paczki internetu będą rozliczane w pierwszej kolejności, przed innymi pakietami mobilnymi aktywnymi na koncie klienta. Aktualny stan zużycia można w dowolnym momencie sprawdzić kodem ekspresowym *103*22#.

Czytaj też: T-Mobile za zgodą UKE zmienia zasady korzystania z roamingu na terenie Unii Europejskiej. Mamy cennik

Według danych na koniec marca T-Mobile zanotował w Polsce 10,51 mln klientów, z których aż 6,99 mln stanowią abonenci (skok o 294 tys. względem pierwszego kwartału 2017 roku). Operator zanotował przy okazji spadek wpływów o 0,2 proc. za sprawą braku opłat za roaming na terenie Unii Europejskiej.

Dominika Nowak: Czasem tylko dzięki szalonej odwadze, można zacząć działać [NEXT TIME]

Więcej o: