MyPhone Flip 4 - klasyczna komórka z klapką dostępna w Biedronce. W bardzo atrakcyjnej cenie

Do sklepów Biedronka trafił właśnie prosty telefon komórkowy z klapką i wyjmowaną baterią. Może sprawdzić się jako komórka zastępcza czy upominek dla rodziny lub znajomych. Zwłaszcza, że kosztuje mniej niż 100 zł.

MyPhone Flip 4, bo tak nazywa się telefon, który pojawi się w Biedronce to typowy klasyk z klapką. Dla wielu osób sporym plusem będzie stylistyczne nawiązanie do wielu legendarnych komórek, które mogliśmy znaleźć w sklepach ponad dekadę temu.

Model ma być lekki i poręczny, a przede wszystkim ma zapewnić łatwy i szybki dostęp do wiadomości SMS i rozmów telefonicznych. To właśnie główne zastosowania tego sprzętu.

Producent zastosował tu dość duży, kolorowy ekran (2,4 cala). Jak deklaruje, obrazkowe menu ma pozwolić na intuicyjną obsługę, a obecność klapki na wygodne odbieranie i wygaszanie połączeń.

myPhone Flip 4myPhone Flip 4 fot. myPhone

Po zewnętrznej stronie klapki umieszczono dodatkowy ekran. Na nim wyświetlane są powiadomienia i stan naładowania baterii. Nad panelem został jeszcze umieszczony podstawowy aparat VGA.

Urządzenie zostało wyposażone w baterię o pojemności 800 mAh, który ma zapewnić kilka dni działania na jednym ładowaniu. Dużym plusem jest możliwość samodzielnej wymiany ogniwa.

Na pokładzie jest też moduł Bluetooth do podłączenia słuchawek czy zestawu głośnomówiącego, Dual SIM oraz slot na karty pamięci MicroSD (do 16 GB). W tylnej części obudowy znalazł się też programowalny przycisk SOS.

Telefon będzie dostępny od 19 lipca w sklepach sieci Biedronka w kolorach niebieskim i czerwonym w cenie 99 zł. Oferta potrwa do 1 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Może się zatem okazać, że egzemplarzy nie wystarczy dla wszystkich chętnych.

Warto przypomnieć, że myPhone Flip 4 był też już w Biedronce marcu br. Wtedy jego cena wynosiła 111 zł. 

---

Właściciel Amazon jest najgorszym szefem na świecie? Niektórzy tak twierdzą. Oto Jeff Bezos, miliarder i miłośnik podróży kosmicznych

Więcej o: