TOP 5: najlepsze słuchawki bezprzewodowe dla sportowców

Bezprzewodowe słuchawki sportowe to niezastąpiony gadżet dla każdego, kto nie wyobraża sobie aktywności fizycznej bez muzyki. Nieważne czy ćwiczysz na siłowni, biegasz, czy jeździsz na rowerze - funkcjonalne i odporne na pot słuchawki to podstawa. Poniżej prezentujemy 5 sportowych modeli, które znakomicie sprawdzą się w czasie każdej aktywności.

JBL Reflect Mini 2

Największym atutem słuchawek JBL Reflect Mini 2 jest bardzo długi czas działania. Jedno ładowanie pozwala na słuchanie muzyki nawet przez dziesięć godzin. Model ten odporny jest także na pot i wilgoć, dzięki czemu nie musimy obawiać się o nasz sprzęt nawet w czasie najbardziej intensywnego treningu. Słuchawki JBL Reflect Mini 2 wyposażone są również w mikrofon oraz uniwersalny trzyprzyciskowy pilot, który pozwala na bezproblemowe przełączanie się między połączeniem telefonicznym, a muzyką z urządzenia przenośnego.

Jabra Elite Active 65t

Słuchawki Jabra Elite Active 65t to model całkowicie bezprzewodowy, pozbawiony jakiegokolwiek kabla. Wyposażony w korektor dźwięku znajdujący się w aplikacji Jabra Sound+ pozwala na spersonalizowanie brzmienia i dopasowanie go do naszych indywidualnych upodobań. Słuchawki Jabra Elite Active 65t mają również funkcję aktywnego tłumienia hałasu, która umożliwia blokowanie lub wpuszczanie odgłosów otoczenia. Odporne na pot i kurz znakomicie sprawdzą się w czasie każdej aktywności.

Sony WI-SP600N

Sony WI-SP600N to model, który charakteryzuje się nowoczesnym systemem redukcji hałasów. Tryb "dźwięków otoczenia" miesza muzykę z odgłosami z zewnątrz, zapewniając bezpieczniejsze słuchanie. Ponadto model Sony WI-SP600N wyposażony jest w tryb głosowy, który pozwala usłyszeć, co mówią do nas inni bez konieczności wyłączania muzyki. Dodatkowo potężny dźwięk EXTRA BASS™ sprawia, że niskie częstotliwości nabierają więcej charakteru.

Pioneer SE-E7BT-R

Pioneer SE-E7BT-R to słuchawki stworzone w oparciu o konstrukcję 3D Active Fit. Wkładki douszne połączone z elastycznymi hakami na uszy, które dopasowują się do ich kształtu, poprawiają stabilność sprzętu oraz jakość dźwięku. Model Pioneer SE-E7BT-R wyposażony jest w małą baterię w formie klipsa, dzięki której możemy słuchać muzyki nawet przez 7,5 godziny

Beats Powerbeats 3

Słuchawki Beats Powerbeats 3 wyposażone zostały w przetworniki akustyczne, które dostarczają dźwięk najwyższej jakości. Odporne na pot i wodę, znakomicie sprawdzają się w czasie każdego rodzaju treningu oraz w kiepskich warunkach atmosferycznych. Model Beats Powerbeats 3, który zaopatrzony jest w pilot RemoteTalk, pozwala na łatwą zmianę głośności, przełączanie utworów oraz podejmowanie rozmów w trybie głośnomówiącym bez żadnych zakłóceń.

Więcej o: