Origin Access za darmo przez miesiąc. Wystarczy włączyć weryfikację logowania

Origin Access Basic będzie dostępny przez miesiąc za darmo dla wszystkich nowych użytkowników oraz posiadaczy abonamentu Premier. Posiadacze abonamentu Basic przez miesiąc będą mieli włączony program Premier. Jedyne co trzeba zrobić, to włączyć weryfikację logowania.
Zobacz wideo

Szał na lepsze zabezpieczanie swoich danych i kont trwa w najlepsze. Dołączyło do niego także Electronic Arts. Firma zachęca graczy do włączenia dwustopniowej weryfikacji logowania, rozdając za darmo abonamenty. Jak podkreśla EA, nowa opcja pozwala im upewnić się, że to właściciel konta się na nie loguje. Do wyboru jest jedna z kilku opcji weryfikacji, kody mogą przychodzić drogą mailową, smsami, można otrzymać je także w rozmowie telefonicznej. Ponadto weryfikacji można dokonać w aplikacji uwierzytelniającej. EA zachęca też do zapisania swoich kodów zapasowych, co pozwoli logować się nawet przy braku dostępu do urządzenia, dzięki którym moglibyśmy zweryfikować swoje logowanie. Opcje możecie włączyć na stronie EA.

W zamian EA oferuje abonament Origin Access Basic zupełnie za darmo. Jeśli jednak posiadasz już tę opcję subskrypcji, to firma oferuje na miesiąc jej wyższy wariant, czyli Origin Access Premier. A gdy macie wykupiony droższy abonament, to po aktywacji weryfikacji logowania, EA nie pobierze opłaty z waszego konta.  

Origin Access to subskrypcja na bibliotekę gier EA 

Abonament na gry EA występuje w dwóch opcjach. W ramach tańszej wersji Basic, której koszt to 14,99 zł, dostaniemy dostęp do większości gier EA, ale bez dostępu do świeżych premier. Te są dostępnie w droższej opcji, czyli Origin Access Premier. Za 59,99 zł można grać m.in. w FIFA 20. Wariant Basic daje nam wcześniejszy dostęp do nowych gier EA ale tylko na 10 godzin, abonament Premier nie limituje czasu gry przedpremierowo. Ma też trochę większą bibliotekę gier (stosunek 218 do 228). 

Więcej o: