Zimowa wyprzedaż w GOG.com. Za darmo Wasteland 2, a w promocji zestaw z Cyberpunk 2077 i Wiedźminem

Tuż przed świętami branża gier wideo szykuje mnóstwo promocji. Takiej okazji nie mógł przepuścić GOG.com, który do jutra rozdaje za darmo Wasteland 2. Oprócz tego platforma przygotowała dużo rabatów na najróżniejsze produkcje.

Idą święta, a w branży gier to okres największych wyprzedaży. GOG.com przygotował promocje, które zaczęły się w środę 11 listopada i skorzystać będzie z nich można przez bardzo długi okres, bo aż do 2 stycznia 2020 roku. Przeceniono ponad 2500 pozycji, więc jest czas, by je przejrzeć i wybrać najciekawsze. Warto swój wzrok zwrócić na "Kolekcję tylko RED", w skład której wchodzą gry do CD-Projekt, czyli Cyberpunk 2077 oraz Wiedźmin - Edycja Rozszerzona, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona, Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku (czyli ze wszystkimi dodatkami), Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, Wiedźmin Gra Przygodowa. To wyjątkowo dobra oferta, bo sam Cyberpunk 2077 kosztuje 199 zł w przedsprzedaży, a więc za 60 dodatkowych złotych otrzymujecie pełną wiedźmińską kolekcję.

Wasteland 2 za darmo na GOG.com, ale przez bardzo krótki czas

Trzeba się śpieszyć, jeśli chcecie dorwać zupełnie za darmo Wasteland 2. Gra jest kontynuacją produkcji z...1988 roku. Minęło 26 lat, zanim udało się stworzyć sequel. Druga część pojawiła się dopiero w 2014 roku i została sfinansowana dzięki zbiórce na kickstarterze. Pierwsza część jest bardzo ważna dla historii gier, ponieważ jest uważana za protoplastę wszystkich postapokaliptycznych gier RPG. Bez Wasteland, nie byłoby chociażby Fallouta. Druga część zebrała bardzo dobre oceny w okolicach 80/100 na metacritic. Wersja reżyserska na PC otrzymała nawet 87/100 i to ona dostępna jest w GOG.com. Ponadto w zeszłym roku, po kolejnych czterech latach, gra trafiła na Nintendo Switcha.

W grze sterujemy oddziałem Desert Rengers, jednostki armii USA, która działa w postapokaliptycznym świecie zniszczonym przez wojnę jądrową. Jeśli macie ochotę zagrać w tytuł za darmo, to musicie dodać go do biblioteki do 13 grudnia do godziny 15.00

Zobacz wideo
Więcej o: