Warcraft 3: Reforged z opóźnieniem. Blizzard podał datę premiery gry

Warcraft 3: Reforged miał pojawić się jeszcze w tym roku. Blizzard ogłosił datę premiery gry i niestety, nie zostanie ona wydana w 2019 roku. Na szczęście opóźnienie jest stosunkowo niewielkie.
Zobacz wideo

Blizzard zapowiedział remake Warcrafta 3 już w 2018 roku, podczas Blizzconu. Wtedy też firma informowała, że produkcja pojawi się do końca 2019 roku. Tego terminu jednak nie udało się dotrzymać, ale "obsuwa" jest dość drobna, jak na standardy branżowe. W odświeżone Warcraft 3: Reforged gracze będą mogli pograć 29 stycznia. Grę będzie można pobrać od godziny 00:00 czasu polskiego. Blizzard zamierza wydać produkcję w tym samym czasie na całym świecie, więc godziny wydawania różnią się od kraju. Zachodnia półkula grę dostanie we wtorek 28 stycznia, a wschodnia w środę 29 stycznia. Co ciekawe, Blizzard pomylił się na grafice i napisał, że 28 stycznia to czwartek.

embed

Studio starało się zdążyć z wydaniem Warcraft 3: Reforged przed końcem roku, ale ostatecznie to się nie udało. Zależało im dobrze na zrobionej produkcji, dlatego zdecydowali się na przeniesienie premiery. W ten sposób firma zyskała czas, by wszystko dopracować.

Warcraft 3: Reforged dostępny na premierę w dwóch wariantach

Blizzard od razu rozpoczął przedsprzedaż gry w swoim sklepie cyfrowym. Podstawowa wersja Warcraft 3: Reforged kosztuje 29,99 euro. Znacznie bogatsze wydanie Spoils of War Edition to koszt 39,99 euro. W tej cenie otrzymacie sporą liczbę cyfrowych gadżetów związanych nie tylko z Warcraftem, ale także innymi produkcjami studia: World of Warcraft, Overwatch, Diablo III, Hearthstone, Heroes of the Storm, StarCraft II i StarCraft: Remastered.

Decydując się na zakup gry w przedsprzedaży, otrzymacie natychmiastowy dostęp do beta-testów Warcraft 3: Reforged. Można więc powiedzieć, że w jakiś sposób Blizzard dotrzymał słowa. 

Więcej o: