Wesołych Świąt 2019! Google świętuje wigilię Bożego Narodzenia. Animowane Google Doodle na 24 grudnia

Wesołych Świąt 2019! Google świętuje wigilię Bożego Narodzenia animowanym Google Doodle. W logo największej wyszukiwarki internetowej pojawiła się dziś szklana kula, w której można zobaczyć Świętego Mikołaja.

Google Doodle to specjalna, tymczasowa zmiana logo na stronie głównej Google. Internetowy gigant upamiętnia w ten sposób różnego rodzaju święta i rocznice. Dziś w logo Google pojawiła się szklana kula, w której pojawiają się na zmianę choinka w śnieżnej scenerii oraz ozdobiona światełkami palma. Za każdym z tych drzew pojawia się także mknący na saniach Święty Mikołaj.

"Bez względu na to, jak zdecydujesz się celebrować, to sezon, aby cieszyć się świętami w najwspanialszym czasie w roku! Wesołych świąt!" - czytamy na stronie Google Doodle

>>> Czy w Wigilię trzeba pościć?

Zobacz wideo

Świąteczne Google Doodle widoczne na półkuli północnej i południowej

Przypomnijmy, że 24 grudnia obchodzimy wigilię Bożego Narodzenia. Podczas, gdy na półkuli północnej trwa astronomiczna zima, na półkuli południowej jest właśnie lato, do czego nawiązuje dzisiejsze Google Doodle. Świąteczną zmianę logo Google mogą zobaczyć użytkownicy z Ameryki Północnej i Południowej, prawie całej Europy, Australii, Nowej Zelandii, Indii, Japonii, Wietnamu i Filipin.