Black Dessert Online do pobrania za darmo. Jest na to jednak tylko kilka dni

Black Desert Online to jeden z popularniejszych MMORPG. Gra jest płatna, ale przez parę dni można pobrać ją za darmo. Oferta obowiązuje na Steam.

Black Desert Online to popularne MMORPG (rodzaj gry w której uczestniczyć może duża liczba graczy na świecie). Gra oceniania na metacritic jest na 73 i 75 procent odpowiednio na komputery i Xbox One. Nieco gorzej oceniają ją ci, którzy grają na PlayStation 4 - produkcja zgarnęła wśród nich jedynie 61 proc.. To jednak wciąż jedna z popularniejszych gier tego gatunku ostatnich lat. System walki w tej produkcji nie przypomina typowej dla MMORPG rozgrywki. Potyczkom bliżej do typowych z gier akcji. Gra wspiera dość mocno mikropłatności, a takie transakcje stają się coraz bardziej potrzebne w późniejszych fazach rozgrywki. Tym bardziej warto skorzystać z promocji Steam na Black Desert Online w wersji Remastered.

 

Black Desert Online za darmo na Steam 

Black Desert Online Remastered będzie dostępne zupełnie za darmo, do poniedziałku 2 marca do godziny 16:00. Promocja obowiązuje na Steam. Pod TYM adresem, można produkcję dodać przez następnych kilka dni do swojej biblioteki. Oznacza to, że zostanie ona tam nawet po zakończeniu promocji i będzie można grać w nią do woli. Przy okazji przeceniono również dodatki do Black Desert Online. The Traveller's Package oraz Explorer's Package DLC można kupić 60 procent taniej niż zazwyczaj.

Zobacz wideo TOP Gadżet - sprawdzamy, jak działa Nintendo Switch Lite

Black Desert Online dostało w zeszłym tygodniu nową mapę, donosi PC Gamer. Ponadto aktualizacja przyniosła nową funkcję, która wprowadza muzykę duchową oraz nowe klasy postaci, m.in. Guardian, wojownik z północy, którego bronią jest topór. Warto dodać, że studio Pearl Abyss odpowiedzialne za grę tworzy duchowego następcę produkcji, o tytule Crimson Desert., W produkcji jest również strzelanka MMO umiejscowiona w przyszłości.

Więcej o: