GTA V do pobrania za darmo. Ostatnie godziny promocji od Epic Games Store

Osoby zainteresowane promocją powinny się spieszyć, gdyż GTA V jest dostępne do pobrania za darmo do czwartku 21 maja do godziny 17.

Promocja na gra z kultowej serii Grand Theft Auto rozpoczęła się 14 maja. Chętnych na skorzystanie ze specjalnej oferty było tak dużo, że padły przeciążone serwery Epic Games Store. Zainteresowani wyjątkową ofertą powinny się jednak spieszyć, gdyż promocja skończy się 21 maja o godz. 17 - przypomina spidersweb.pl

Zobacz wideo Kultowe serie gier

GTA V za darmo przez ostatnie godziny. Jak "kupić" grę? 

Ze 100-procentowego rabatu warto skorzystać, gdyż grę będzie można instalować na dowolnym urządzeniu nawet po zakończeniu promocji. GTA V dostępne jest na platformie Epic Games Store w zakładce sklep. Osoby, które nie korzystały z niej wcześniej muszą pobrać aplikację oraz założyć konto. Grę można zakupić ze 100-procentowym rabatem, czyli za 0 zł. Po pobraniu dzieło od Rockstar Games zostanie w naszej bibliotece na zawsze. Uspokajamy, grać w nią będzie można bez dodatkowych opłat również po zakończeniu promocji. 

GTA V. Podstawowe wymagania sprzętowe są następujące: 

  • 64-bitowa wersja Windows 7 bądź nowsza,
  • 4 GB pamięci operacyjnej,
  • 65 GB na dysku twardym
  • Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz / AMD Phenom 9850 2.5 GHz.
  • NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB

GTA V nie pierwszą darmową grą na Epic Games Store

Już od roku trwa promocja Epic Games Store, w ramach której na platformie co tydzień pojawiaj się jedna bądź więcej nowych gier za darmo. Co ciekawe, udostępniane są nie tylko małe tytuł, ale także produkcje AAA, do których należy zresztą GTA V. Wcześniej fani gier mogli za darmo pobrać Batman Arkham Series czy Metro 2033 Redux.