Wiedźmin: Edycja Rozszerzona do pobrania za darmo! Promocja tylko do końca dnia

GOG oferuje grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo w zamian za zapisanie się do newslettera. Promocja obowiązuje jednak tylko do końca dnia. Inne odsłony kultowej serii gier również są dostępne w promocyjnych cenach.

W ostatnich miesiącach dystrybutorzy gier zalewają fanów atrakcyjnymi promocjami. Na początku kwietnia Sony przeceniło 400 tytułów w prezencie na początek wiosny. Wśród gier zaoferowanych w atrakcyjnych cenach znalazło się miejsce m.in. dla pozycji Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Zobacz wideo Kultowe serie gier

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona dostępny za darmo. Ostatnie godziny promocji 

Tym razem dla fanów produkcji CD Projekt RED specjalną ofertę przygotował GOG oraz Steam - informuje serwis internetowy benchmark.pl. Z okazji piątej rocznicy wypuszczenia Wiedźmina 3, gry z głównej serii, a także liczne dodatki oraz Wiedźmin Gra Przygodowa czy Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści są dostępne z 85-procentowym rabatem. Promocja obowiązują jednak jeszcze tylko przez kilkanaście godzin. Czas na zakup gier mija wraz z końcem 25 maja. 

GOG zdecydował się przygotować jeszcze bardziej atrakcyjną promocję. Gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona jest możliwa do pobrania za darmo dla osób, które zapiszą się do newslettera. Aby to zrobić należy wejść pod TEN LINK i nacisnąć opcję "ZAPISZ SIĘ I ODBIERZ". Zapisując się do newslettera można także odebrać beczkę kart do "Gwinta". Specjalna promocja obowiązuje do końca 25 maja. Na stronie internetowej GOG Wiedźmin: Edycja Rozszerzona jest dostępny do kupienia za 4,99 zł. 

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo do końca dnia. Jakie gry można pobrać za darmo?

Producenci oraz dystrybutorzy gier coraz częściej oferują niektóre tytuły za darmo. Wielką popularnością cieszyła się taka oferta promocyjna na GTA V. Epic Games Store udostępnił ostatnio za darmo grę Civilization 6

>>> Dowiedz się więcej: Civilization 6 za darmo w Epic Games Store! Jak pobrać i zainstalować grę?

Więcej o: