Ostatnia szansa na darmowe Civilization 6! Niedługo Epic Games Store udostępni za darmo aż 6 gier

Dziś ostatni dzień promocji na Civilization 6, które można za darmo dodać do swojej biblioteki Epic Games Store. Poznaliśmy też plan na kolejne tygodnie. W drugim tygodniu czerwca do pobrania bezpłatnie ma być aż 6 gier w jednej promocji.

Civilization 6 od tygodnia jest w promocji na Epic Games Store, dzięki czemu bezpłatnie można dodać ją do swojej biblioteki. Czas na to upływa jednak dzisiaj o godzinie 17.00. Jak pobrać i zainstalować Civilization 6 tłumaczyliśmy niedawno na naszej stronie.

Od razu po zakończeniu promocji, rozpocznie się kolejna. Epic Games Store od początku 2019 roku, co tydzień udostępnia darmowe gry. Można dodać je do swojej biblioteki, a następnie grać w dowolnym momencie, nawet po zakończeniu promocji. Nie są to tylko budżetowe gry, często można dostać bez żadnych opłat duże tytuły AAA. W ostatnich tygodniach Epic skupia się głównie na takich grach. Oprócz Civilization 6 bezpłatnie udostępniono GTA 5. Zdarzało się jednak, że w promocji pojawiały się większe pakiety gier - jak Batman Arkham Collection oraz Batman LEGO Collection. Za darmo udostępniono wtedy aż sześć tytułów. Już niedługo, sytuacja ta ma się powtórzyć. 

Darmowe gry w Epic Games Store - co nas czeka w następnych tygodniach?

Jakiś czas temu do sieci wyciekło zdjęcie, z którego dowiadujemy się, jakie gry przygotowano na promocję. Potwierdziło się GTA 5 i Civilization 6, więc niemal na pewno dzisiaj po 17:00 za darmo będzie można odebrać Borderlans: The Handsome Collection. Tydzień później, do oferty ma trafić ARK Survival Evolved.

Poznaliśmy już zawartość promocji na jeszcze następny tydzień. Producent gier wideo SNK zapowiedział wydanie Samurai  Shodown NEOGEO Collection, które na początek trafi do promocji na Epic. Zestaw sześciu gier będzie można pobrać za darmo od 11 do 18 czerwca, potem trzeba będzie zapłacić 40 dolarów. W skład wchodzą Samurai Shodown 1, 2, 3, 4 Amakusa's Revenge, 5 oraz 5 Special.

 
Więcej o: