Najlepsze telewizory do 1000 złotych. Bestsellery marek i modele z wyprzedaży

Telewizory do 1000 złotych raczej nie będą powalały rozmiarem, nie zaoferują też rozdzielczości 4K. Jednak zarówno wśród flagowych marek, jak i nieco mniej znanych producentów, można znaleźć ciekawe modele o estetycznym wyglądzie i ciekawych funkcjach. Sprawdźmy, na jakie telewizory do 1000 złotych warto zwrócić uwagę podczas wyprzedaży.

Sprawdziliśmy, jakie są najlepsze telewizory do 1000 zł produkowane przez popularnych producentów. Okazuje się, że nawet w tak przystępnej cenie można znaleźć modele, które odznaczają się dobrą jakością obrazu i dźwięku. Oczywiście nie będą to telewizory o dużym rozmiarze, ale można wybierać spośród modeli o przekątnej 32 cali. Takie odbiorniki oferują z reguły rozdzielczość Full HD albo HD Ready. Przyjrzyjmy się 32-calowym telewizorom marek: Samsung, LG i Philips.

Najlepsze telewizory do 1000 zł – jakość obrazu i dźwięku od znanych producentów

 • Samsung UE32T4002

Prosty i tani telewizor z serii T4002 oferuje standardową rozdzielczość HD Ready. O naturalne odwzorowanie barw dba system Digital Clean View, a płynność odtwarzania obrazu w jakości HD zapewnia wielordzeniowy procesor Hyper Real. Wbudowane głośniki o mocy 10W i system Dolby Digital Plus odpowiadają z kolei za realistyczne i przestrzenne brzmienie.

 • LG 32LK510B

Telewizor wyposażony jest  w ekran HD i dodatkowe funkcje poprawy obrazu: Dynamic Colour Enhancer oraz Resolution Upscaler. Natomiast systemy Virtual Surround oraz DTS Virtual X zapewniają intensywne doznania akustyczne.

 • Philips 32PHS5525

Model kusi bardzo dobrej jakości obrazem i dźwiękiem. Obraz z doskonałym kontrastem zawdzięcza rozdzielczości Full HD oraz zastosowaniu technologii Pixel Plus HD. Z kolei maksymalną przestrzeń dźwiękową zapewnia technologia Incredible Surround oraz dodatkowe funkcje: Clear voice i Infinite Surround.

Inne propozycje od firmy Philips:

 • Philips 32PHS4504/12
 • Philips 32PHT4503/12
 • Philips 32PHS5505/12
 • Philips 32PHS4503/12.
Zobacz wideo Kupujesz nowy telewizor? Uważaj na triki sprzedawców i opinie w sieci

Telewizory do 1000 zł z dostępem do internetu

Telewizory do 1000 zł mogą być również wyposażone w technologie pozwalające na korzystanie z internetu i stworzenie za ich pomocą multimedialnego centrum w domu. Na ich ekranach można korzystać z Netfixa, HBO GO czy YouTube'a, wiele z nich umożliwia udostępnianie na swym ekranie multimedialnych treści z innych urządzeń dostępnych w ramach domowej sieci Wi-Fi.

Model ten, prócz rozdzielczości HD Ready, oferuje wiele dodatkowych rozwiązań. Czterordzeniowy procesor odpowiada za szybkie przetwarzanie danych. Doskonały dźwięk zapewnia podwójne dekodowanie Dolby DTS. Telewizor ma 1,5 GB RAM oraz 8 GB HDD, dzięki czemu płynnie obsługuje dodatkowe aplikacje, np. Netflix czy Amazon Prime. Za sprawą Android TV można w nim korzystać np. z funkcji Google Assistant. Ma aż trzy złącza HDMI i dwa złącza USB.

 • LIN 32D1700

Model polskiego producenta to nie tylko telewizor oferujący obraz w jakości HD Ready, ale narzędzie, za pomocą którego można przekształcić swój salon w multimedialne centrum rozrywki. Zapewnia to standard DLNA. Wyposażony w funkcję Smart TV pozwala na korzystanie ze wbudowanych aplikacji Netflix i YouTube.

 • TCL 32S615

Model oferuje rozdzielczość HD Ready, ale ciekawostką jest wykorzystanie w nim technologii HDR, która zapewnia wyostrzenie barw, a co za tym idzie – doskonały kontrast. Jest telewizorem Smart TV, wyposażonym w Android TV, dzięki czemu na jego ekranie można przeglądać strony internetowe i korzystać z popularnych aplikacji. Czterordzeniowy procesor i zastosowane technologie poprawy obrazu gwarantują wysoką jakość i płynność działania.

Podobne parametry oferują też telewizory:

 • TLC 32S618
 • TLC 32ES586

Tanie telewizory z dużym ekranem – czy to możliwe?

Okazuje się, że tanie telewizory mogą mieć też nieco większe rozmiary. Dysponując ograniczonym budżetem można zaopatrzyć się w całkiem przyzwoity telewizor o przekątnej ekranu 40 lub 43 cale. Oczywiście, nie każdy będzie wyposażony w funkcję Smart TV, ale duży ekran i zastosowane technologie pozwolą cieszyć się namiastką domowego kina.

 • Sharp 40BF4E

Obraz o rozdzielczości Full HD uzupełnia dźwięk uzyskany dzięki systemowi Harman Kardon i dwóm głośnikom o mocy 10W. Model ma aż trzy złącza HDMI i dwa złącza USB.

 • LG 43LK510B i LG 43LK5100

Modele, które warto upolować w promocji. Dysponują rozdzielczością Full HD, wyposażone są w funkcje poprawy obrazu (Dynamic Colour Enhancer, Resolution Upscaler) oraz system dźwięku przestrzennego Virtual Surround.

 • LIN 40LFHD1200

Prócz rozdzielczości Full HD, model przyciąga funkcjami Smart TV, dzięki którym można na jego ekranie korzystać z internetu za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi.

 • LIN 43LFHDT1850

Model zapewnia wysoką jakość obrazu dzięki rozdzielczości Full HD. Dwurdzeniowy procesor i funkcje Smart TV ułatwią korzystanie z Internetu na ekranie telewizora.

Więcej o: