Cyberpunk 2077 dostanie 13 dodatków, w tym dziesięć darmowych? Były widoczne na Epic Games Store

Cyberpunk 2077 wciąż boryka się problemami, a CD Projekt wstrzymało wypuszczenie pierwszych dodatków. Na Epic Games Store pojawiła się jednak na chwilę ich lista. Dziesięć mniejszych DLC będzie darmowe, trzy kolejne mają być płatne.

Cyberpunk 2077 wciąż zmaga się z problemami, jak zresztą cały CD Projekt. Firma była niedawno celem ataku hakerów, co opóźniło jej działania. Gracze wciąż czekają na ważną aktualizację 1.2, która ma znacząco poprawić działanie gry, szczególnie na konsolach poprzedniej generacji, PS4 i Xbox One. Studio zapowiedziało, że wypuści ją przed końcem marca. Problemy z działaniem Cyberpunk 2077 sprawiły ponadto, że CD Projekt musiał odłożyć w czasie wypuszczenie pierwszych rozszerzeń do gry. Temat w ostatnich tygodniach ucichł, ale przez wpadkę Epic Games Store zyskaliśmy wgląd w niektóre dodatki do tytułu.

Zobacz wideo Xbox Series X po czterech miesiącach. Czy Microsoft dał radę?

Cyberpunk 2077Cyberpunk 2077 nominowany w czterech kategoriach BAFTA Game Awards 2021

DLC do Cyberpunk 2077

Jeden z użytkowników Reddita podpisujący się jako PricklyAssassin poinformował, że Epic Games Store już w lutym zwiększyło pojemność serwerów dla Cyberpunk 2077. Początkowo dane te wskazywały na 18 DLC (downloadable content), ale liczba ta może być mniejsza. W Epic Games Store pojawiła się bowiem na chwilę lista dodatków do gry i było ich "tylko" 13.

Dziesięć z nich to mniejsze rozszerzenia, które mają być darmowe. Ich nazwy to:

  • Ripperdocs
  • Body Shops
  • Fashion Forward
  • Gangs of Night City
  • Body of Chrome
  • Rides of the Dark Future
  • The Relic
  • Neck Deep
  • Night City

Dziesiąte DLC nie otrzymało jeszcze żadnej nazwy. Według harmonogramu przedstawionego przez CD Projekt dodatki te pojawią się w drugiej połowie bieżącego roku. 

CYBERPUNK 2077CD Projekt naprawia Cyberpunka 2077. Jest pierwszy duży patch

Dodatki do Cyberpunk 2077

CD Projekt już w zeszłym roku mówił, że Cyberpunk 2077 otrzyma co najmniej tyle samo dodatków, ile miał Wiedźmin 3. Do tej produkcji wypuszczono dwa duże rozszerzenia "Serce z Kamienia" oraz "Krew i Wino" które zapewniały kilkadziesiąt dodatkowych godzin rozgrywki. Zgodnie z wyciekiem, który pojawił się na Epic Games Store, najnowsza produkcja CD Projekt dostanie trzy płatne rozszerzenia. Ich nazwy nie zostały jednak ujawnione. Najpewniej dodatki trafią na rynek dopiero w 2022 roku.

Więcej o: