A Plague Tale: Innocence za darmo w Epic Games Store. Jest też darmowy weekend z Far Cry 6

Użytkownicy sklepu Epic Games Store przez najbliższe kilka dni będą mogli za darmo pobrać znakomitą grę A Plague Tale Innocence. Z kolei Ubisoft zorganizował dla graczy darmowy weekend z Far Cry 5.

Epic już od dłuższego czasu rozdaje użytkownikom Epic Games Store darmowe gry. Tym razem trafiła nam się jednak prawdziwa perełka. Mowa o A Plague Tale: Innocence, świetnej grze studia Asobo, którą do 12 sierpnia do godz. 17 użytkownicy EGS będą mogli dodać do swojego konta.

 

Zdecydowanie warto to zrobić. To jedna z najlepszych gier przygodowych ostatnich lat, której ocena w serwisie Metacritic.com wynosi 81/100. W grze trafiamy do serca opanowanej przez epidemię dżumy średniowiecznej Europy, gdzie poznajemy historię Amicii oraz jej młodszego brata Hugo. Rodzeństwo rusza w niebezpieczną podróż, mając za swoimi plecami żołnierzy Inkwizycji oraz hordy szczurów.

 

Drugą grą Epic Games Store dostępną za darmo jest Minit. To prosta, ale bardzo satysfakcjonująca przygodówka, w której pojedyncza rozgrywka trwa zaledwie... 60 sekund.

Darmowy weekend z Far Cry 5

Ciekawą propozycję dla graczy przygotował również Ubisoft. W dniach od 5 do 9 sierpnia możemy za darmo wypróbować swoich sił w grze Far Cry 5. Co istotne, oferta ta dotyczy zarówno użytkowników pecetów (Ubisoft Store i Epic Games Store), jak i właścicieli konsol Xbox oraz PlayStation.

Jeśli gra nam się spodoba, to możemy zdecydować się na jej zakup ze sporymi rabatami, które - w zależności od wybranej platformy - sięgają nawet 80-85 procent w przypadku podstawowej wersji. Taniej kupimy również przepustkę sezonową oraz edycje specjalne.

Więcej o: