Total War: Warhammer i City of Brass za darmo w Epic Games Store. Ale trzeba się pospieszyć

Epic Games Store rozdaje za darmo dwie popularne gry komputerowe. Tym razem bez żadnych opłat można pobrać Total War: Warhammer i City of Brass. Jednak promocja jest ograniczona czasowo, więc warto się pospieszyć.

Sklep Epic Games Store zaktualizował w czwartek swoją ofertę gier, które można pobrać za darmo. Tym razem gracze mogą pozyskać na swoje komputery dwie znane produkcje: Total War: Warhammer i City of Brass.

Więcej na temat gier komputerowych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Epic Games Store oferuje dwie gry za darmo. Promocja dla graczy

Obydwie produkcje można przypisać do swojego konta Epic najpóźniej do 7 kwietnia 2022 r. do godz. 17:00 czasu polskiego. Po tym czasie sklep zaoferuje dwie kolejne gry komputerowe. W następny czwartek będzie można pobrać za darmo dwuwymiarową grę akcji "Rogue Legacy" i przygodówkę "Zaginięcie Ethana Cartera".

Strategiczna gra turowa Total War: Warhammer, czyli pierwsza część sagi, miała swoją premierę w 2016 r. i była w tamtym czasie najlepiej sprzedającym się tytułem w historii serii - w zaledwie 3 dni od premiery wyprzedano pół miliona egzemplarzy.

Z kolei City of Brass została wydana w 2017 r. Jest to pierwszoosobowa gra akcji, która czerpie inspiracje z "Baśni z tysiąca i jednej nocy". W tej produkcji gracz wciela się w złodzieja poszukującego skarbu, który został ukryty na terenie miast opanowanego przez duchy.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

PlayStation Plus z trzema darmowymi grami w kwietniu 2022 r.

Natomiast Sony zaprezentowało tytuły, które zostaną udostępnione graczom w ramach kwietniowej oferty PlayStation Plus. Pojawią się trzy produkcje, które będzie można pobrać za darmo. Są to:

  • Hood: Outlaws & Legends (PS4 oraz PS5)
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated (PS4)
  • Slay the Spire (PS4)

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Posłuchaj podcastu Anonymous wypowiedzieli wojnę Putinowi. Kto stoi za tą organizacją? [TECHNOTERAPIA]
Więcej o: