Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce. Elektronika przeceniona nawet o kilkadziesiąt procent

Amazon Prime Day to 48-godzinne wyprzedaże na stronach internetowych Amazon. Akcja po raz pierwszy trafiła do Polski. Od 12 do 13 lipca w sklepach internetowych Amazon będzie można kupić elektronikę oraz inne produkty przecenione o kilkadziesiąt procent. Promocje obejmą m.in. czytniki Kindle czy głośniki Echo.

"Prime wprowadziliśmy do Polski w październiku ubiegłego roku i cieszymy się, że możemy poinformować naszych klientów i lokalnych partnerów handlowych w Polsce o osiągnięciu kolejnego kamienia milowego, czyli organizacji pierwszego w Polsce Prime Day" - powiedział Mourad Taoufiki, dyrektor generalny Amazon.pl, cytowany w komunikacie prasowym.

Zobacz wideo "Night Sky". Serial z Piotrem Adamczykiem podbija Amazon Prime Video

Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce

Amazon Prime Day odbywa się od 2015 roku. Akcja polegająca na obniżaniu cen na 48 godzin prowadzona jest na całym świecie - od Australii, przez Brazylię, aż po Szwecję, która swoją drogą - podobnie jak Polska - po raz pierwszy w tym roku ma okazje wziąć w niej udział. 

Nie każdy będzie mógł jednak skorzystać z wyjątkowych promocji. Aby móc zakupić produkty w niższych cenach, należy być członkiem Amazon Prime. Pierwszy miesiąc jest darmowy, a każdy kolejny kosztuje już 10,99 zł. Abonament w pakiecie rocznym wyniesie jednak 49 zł. Pakiet umożliwia korzystanie z darmowej dostawy w sklepie Amazon, daje dostęp do platformy streamingowej Prime Video oraz dostęp do darmowych gier w ramach Prime Gaming

Więcej informacji z Polski i ze świata przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Amazon. Jakie przeceny na Prime Day?

Jedną z największych okazji podczas Prime Day są czytniki e-booków Kindle. Model Kindle Paperwhite 5 będzie można kupić za 459,99 zł zamiast 689,99 zł, a model bazowy Kindle (10. generacji) będzie kosztować zamiast 399,99 zł jedynie 224,99 zł. Przecenione zostaną również popularne głośniki Echo oraz produkty linii Fire TV - czyli odtwarzacze multimedialne Amazon oferujące dostęp do internetowych usług na telewizorze

Oprócz tego przecenione zostaną gadżety i elektronika od takich firm jak Apple, Sony czy Huawei, a także lubiane przez dzieci zabawki od Lego i Mattel. Promocja obejmie również artykuły do domu i kuchni firm Philips czy Bosch oraz odzież i obuwie, między innymi marek Crocs oraz LEVI's. Taniej będzie można kupić również artykuły kosmetyczne od firm m.in. Nivea, Bambino czy Dove. 

Więcej o: