Spotify Wrapped 2022. Jak sprawdzić muzyczne podsumowanie roku? Gdzie znaleźć statystyki?

Spotify Wrapped 2022, czyli osobiste muzyczne podsumowanie całego roku już wkrótce będzie dostępne. Jak sprawdzić, których piosenek i wykonawców słuchaliśmy najczęściej? Wyjaśniamy.

Pod koniec każdego roku Spotify, najpopularniejsza platforma streamingu muzyki, generuje specjalne podsumowania słuchalności. Serwis pokazuje nam, jak kształtują się nasze gusta i czego najczęściej słuchaliśmy na przestrzeni całego roku.

Spotify Spotify zawiesza działalność w Rosji. "Niebezpieczeństwo dla naszych pracowników"

Spotify Wrapped 2022. Gdzie znaleźć nasze muzyczne statystyki?

Spotify Wrapped 2022 będzie wkrótce dostępne. Kiedy? Tego dokładnie nie wiadomo. Przykładowo w 2017 i 2018 roku muzyczne statystyki zostały udostępnione 6 grudnia. W 2019 roku było to 5 grudnia, a rok później - 2 grudnia. Natomiast w 2021 roku Spotify Wrapped było dostępne już 1 grudnia, zatem Spotify Wrapped 2022 powinno ruszyć już w najbliższych dniach.

Więcej podobnych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Spotify Wrapped 2022 można sprawdzić jedynie przez mobilną aplikację na Androida oraz iOS. Podsumowanie powinno pojawić się w kafelku na stronie głównej programu. Jeśli tak się nie stało, możliwe, że należy zaktualizować aplikację. Można również wejść pod TEN adres i kliknąć przycisk "Download Spotify". Jeżeli program jest już zainstalowany, wybór tej opcji przeniesie nas wprost do tegorocznego podsumowania.

Joe Rogan i Spotify Spotify straciło 1,5 miliona abonentów. Ale to nie Joe Rogan jest winny

Spotify Wrapped 2022 - podsumowanie roku

Spotify Wrapped 2022 to zestawienie wszystkich ulubionych utworów z ostatnich 12 miesięcy. Szwedzki serwis streamingowy pokazuje, jakich wykonawców, piosenek, gatunków i podcastów słuchaliśmy najczęściej. Sprawdzimy również, ile minut spędziliśmy w sumie na słuchaniu ulubionej muzyki oraz o ile więcej słuchaliśmy jej w porównaniu do innych użytkowników. Oprócz osobistych statystyk Spotify podaje również ogólne rankingi i dane dotyczące artystów.

Zobacz wideo VR-em można leczyć, ale też wykorzystać do tortur. A wirtualna rzeczywistość wchodzi do mainstreamu
Więcej o: