Nowy hit CD Projektu już za rogiem. Polskie studio zapowiedziało zwiastun z rozgrywki

CD Projekt RED już w przyszłym tygodniu zaprezentuje nowy zwiastun prezentujący fragment rozgrywki "Widma Wolności". To nowy i jedyny dodatek do Cyberpunka 2077, który ma trafić do graczy już we wrześniu.

W CD Projekt RED od dłuższego czasu trwają prace nad "Widmem Wolności" ("Phantom Liberty"), które ma pozwolić nam na nowo zakochać się w cyberpunkowym klimacie gry i odbudować zaufanie graczy do polskiego studia. To ucierpiało zaraz po premierze Cyberpunka 2077, gdy okazało się, że gra w wersji na konsole nie została odpowiednio dopracowana.

Zobacz wideo Nie tylko GTA VI. Oto największe wycieki gier w historii [TOPtech]

CD Projekt pokaże nowy zwiastun "Widma Wolności". Zobaczymy rozgrywkę

Na premierę rozbudowanego dodatku fabularnego do hitu CD Projektu trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, ale Redzi zapowiedzieli, że zdradzą nieco szczegółów na temat dodatku już w przyszłym tygodniu. Zgodnie z informacją, która pojawiła się na oficjalnym profilu Cyberpunka 2077 na portalu X (Twitterze), studio zaprezentuje we wtorek nowy zwiastun "Widma Wolności".

Prezentacja zwiastuna ma odbyć się w wieczór otwierający nadchodzące targi gamescom w Kolonii, które są największymi targami gier komputerowych na świecie. Start wydarzenia zaplanowano na 22 sierpnia godz. 20. Polskie studio zapowiada, że tym razem będziemy mogli zobaczyć wideo prezentujące faktyczną rozgrywkę z "Widma Wolności".

Gotowi, aby zobaczyć więcej o Cyberpunk 2077: Phantom Liberty? Dołącz do transmisji z Nocy Otwarcia na gamescom w przyszłym tygodniu, aby zobaczyć nowy zwiastun z rozgrywką - nie możemy się doczekać, żeby się nim z Wami podzielić!

"Widmo Wolności" przeniesie graczy do nowej części mapy, wprowadzając dodatkowy element fabularny do historii z Cyberpunka 2077. Akcja dzieje się w Dogtown, najniebezpieczniejszej dzielnicy Night City, gdzie rozbija się statek kosmiczny prezydentki Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Zadaniem gracza będzie pomoc liderce państwa w przetrwaniu w Dogtown. W dodatku ponownie pojawi się niezwykle lubiany Kanadyjczyk Keanu Reeves (wciela się w postać Johny'ego Silverhanda), a rolę doświadczonego agenta Solomona Reeda odegra brytyjski aktor Idris Elba. Całość a być utrzymana w klimacie szpiegowskiego thrillera.

Pokazany niedawno zwiastun fabularny gry można zobaczyć poniżej:

 

"Wciel się ponownie w V, cyberpunka do wynajęcia, i ruszaj do Dogtown na ratunek prezydentce Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Zinfiltruj najbardziej niebezpieczną dzielnicę Night City, zanurz się w pełną zwrotów akcji szpiegowską intrygę i walcz o przetrwanie - to, komu zaufasz, zadecyduje o wszystkim" - czytamy na stronie poświęconej grze.

Oficjalna premiera "Widma Wolności" została zaplanowana na 26 września br. Dodatek można już od jakiegoś czasu zamawiać w przedsprzedaży. Dostępny jest w sklepach Microsoftu i PlayStation Store w cenie 99 zł. Tyle samo kosztuje w wersji na komputery na platformie GOG, a na Steamie dodatek można kupić z 99,99 zł.

Więcej o: