Games with Gold: oferta gier na kwiecień 2016

Kwiecień z Goldem będzie syty niczym Wilk Bigsby. Do tego w gratisie zakręcone Sunset Overdrive, mroczny Dead Space i prześmiewczy Boss, który zostaje prezydentem.

Gry w ofercie Games with Gold dla Xboxa One:

- The Wolf Among Us (dostępne od 1 do 30 kwietnia); - Sunset Overdrive (dostępne od 16 kwietnia do 15 maja).

Gry w ofercie Games with Gold dla Xboxa 360:

- Dead Space (dostępne od 1 do 15 kwietnia); - Saints Row IV (dostępne od 16 do 30 kwietnia).

Trzeba przyznać, że w kwietniu posiadacze Xboxa będą mieli w co grać. Fabularnie genialne The Wolf Among Us od Telltale, to istna perełka. Poszukiwacze wciągającej rozgrywki połączonej z szalonym humorem od razu odnajdą się w Sunset Overdrive od studia Insomniac Games (wcześniej współpracującego na wyłączność z Sony - stworzyli dla nich takie marki jak Ratchet & Clank, czy Resistance).

Klimatyczny horror Dead Space na Xboxa 360 może być dla niektórych nawet za trudny do zniesienia, tak więc jeśli wolicie lżejsze klimaty i dawkę humoru - wypróbujcie Saints Row IV, czyli GTA w prześmiewczych realiach. W dodatku z bohaterem, którego możemy samodzielnie wykreować i stawić razem z naszym teamem czoła kosmitom, którzy zaatakowali Ziemię.

Poniżej możecie obejrzeć krótki materiał wideo przedstawiający kwietniowe gry z Games with Gold w akcji.

 

Przypominamy, że dzięki aktualizacji, konsola Xbox One otrzymała wsteczną kompatybilność z grami z konsoli Xbox 360. Oznacza to, że osoby posiadające konsolę Xbox One będą mogły zagrać również w gry z oferty Games with Gold z Xboxa 360.

Oferta gier Games with Gold skierowana jest dla osób posiadających aktywny abonament Xbox Live Gold.

Więcej o: