GWINT: wiedźmińska gra karciana zapowiedziana na PC, PS4 i Xboxa One

Wymagająca szczęścia, umiejętności i dozy cierpliwości gra karciana z Wiedźmina 3: Dziki Gon, doczeka się samodzielnego wydania.
GWINT to dynamiczne, pełne intryg karciane starcia potężnych armii znanych ze świata Wiedźmina. W grze o zwycięstwie decyduje nie tylko szczęście, ale przede wszystkim umiejętności gracza: intuicja, improwizacja i taktyczne konstruowanie własnej talii. W czasie trzech rund, dowodzący stającymi naprzeciw siebie armiami mają do dyspozycji potężnych bohaterów, mistyczne zaklęcia i umiejętności, które mogą przechylić szalę zwycięstwa.

CD PROJEKT RED

Jeśli chcecie zapisać się do testów gry Gwint, macie taką okazję. W tym miejscu możecie dokonać zapisu do zamkniętej wersji gry na PC i Xboxa One. Wersja testowa gry na Playstation 4 zostanie zapowiedziana w nieco późniejszym okresie.

Setki maili, telefonów, postów na forach i ponad 40 różnych wersji gry stworzonych przez społeczność - nie było innego wyjścia, GWINT musiał powstać." - mówi Marcin Iwiński, współzałożyciel CD PROJEKT. "Po premierze Dzikiego Gonu rozpoczęliśmy pracę nad GWINTEM; pracowaliśmy w tajemnicy, czytaliśmy fora i patrzyliśmy czego gracze oczekują. Efektem jest karcianka, którą właśnie zapowiedzieliśmy - GWINT zdecydowanie inny niż ten, który znacie z Dzikiego Gonu, przede wszystkim dostosowany do gry w sieci, ale też niesamowicie dopracowany graficznie" - dodaje Iwiński. "We wrześniu odpalamy darmową betę. Jeśli graliście wcześniej w GWINTA to chyba nie muszę Was przekonywać. Jeśli nie graliście, nie ma lepszego momentu, aby zacząć - powiedzcie nam co się Wam podoba, a co nie; dajcie nam znać co zmienić i co ulepszyć. Robimy tę grę dla Was, więc stwórzmy ją wspólnie!

GWINT - WIEDŹMIŃSKA GRA KARCIANAGWINT - WIEDŹMIŃSKA GRA KARCIANA CD PROJEKT RED CD PROJEKT RED

Poniżej możecie obejrzeć, utrzymany w zabawnym tonie, zwiastun gry karcianej Gwint. Wersja Beta gry ukaże się we wrześniu, a sam tytuł będzie darmowy, lecz będzie oferować mikrotransakcje.

 

Zobacz także: - nasza recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ; - unboxing edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 na PS4 ; - tapety na pulpit z gry Wiedźmin 3 .

Więcej o: