Pokemon GO: gdzie pobrać wersje na Androida i iOS?

Gra Pokemon GO swoją oficjalną premierę dostaje "falami", w pierwszej turze gra zadebiutowała na rynku australijskim i amerykańskim. Obecnie wkracza do Europy - dostęp otrzymały Niemcy i Wielka Brytania. Jest jednak możliwość pobrania gry przed oficjalną polską premierą.

Gdzie pobrać Pokemon GO na Androida?

Aktualnie gra Pokemon GO nie jest dostępna w polskiej edycji sklepu Google Play, lecz możecie pobrać  jej instalator w pliku .apk z naszej bazy programów . W momencie wypuszczenia oficjalnie aplikacji w Polsce, link do instalatora .apk zostanie zastąpiony linkiem do sklepu Google Play. Po pobraniu pliku z naszej bazy programów (plik w formacie .zip, należy go wypakować), przenosimy plik z instalatorem na nasze urządzenie i z jego poziomu instalujemy aplikację PokemonGo_v0.29.2.apk.

Gdzie pobrać Pokemon GO na iOS?

1. Zakładamy australiskie konto Apple ID - za pomocą iPhone'a lub pod adresem: appleid.apple.com 2. Wchodzimy do sklepu iTunes lub AppStore i wylogowujemy się z naszego dotychczasowego konta i logujemy się na nowo założone australijskie konto. 3. W aplikacji AppStore odnajdujemy pozycję PokemonGo i pobieramy ją na nasze urządzenie z iOS 8.0 lub nowszym. 4. Wylogowujemy się z nowego australisjkiego konta i ponownie logujemy się na nasze standardowe Apple ID.

Gratulacje, możesz teraz zostać trenerem Pokemon!

Od teraz możemy grać w Pokemon GO z użyciem naszego konta w Polsce. Aplikacja Pokemon GO w pełni działa na terenie Polski, nawet przed jej oficjalną premierą. W momencie kiedy nastąpi oficjalna polska premiera gry, nie trzeba będzie dokonywać takich trików. Wtedy wystarczy pobrać Pokemon GO bezpośrednio z poziomu iPhone'a/iPada/smartfona/tabletu lub  z poziomu naszej bazy programów .

Więcej informacji na temat gry Pokemon GO przeczytacie w naszym specjalnym dziale poświęconym produkcji studia Niantic i The Pokemon Company.

Więcej o: