Zgarnij urządzenie 2-w-1 lub notebooka w świetnej cenie

Urządzenia dwa w jednym łączą w sobie funkcjonalność tableta - posiadają stosunkowo niewielki ekran wyposażony w funkcję dotyku (niektóre mogą być również użytkowane z pomocą rysika), a także dzięki stacji dokującej z klawiaturą i touchpadem przemieniają się w małego laptopa.

Dzięki aktualnie trwającej promocji w Gearbest.com możecie zgarnąć dla siebie urządzenia 2-w-1 lub lekkie notebooki za niewielką cenę.

chuwichuwi chuwi chuwi

Małe, lekkie, długo działające na baterii i wydajne urządzenia 2-w-1 od firmy Chuwi kupicie w naprawdę okazyjnych cenach (już od 80$ - ok. 320zł) na stronie promocyjnej:  gearbest.com/promotion-chuwi-brand-sale-special-556.html . Te urządzenia spełniające rolę tableta z łatwością zamienimy w pełnoprawnego notebooka dzięki stacji dokującej wyposażonej w klawiaturę i touchpad.

voyovoyo voyo voyo

Jeśli natomiast jesteście zainteresowani pełnoprawnymi notebookami (laptopy) to możecie je nabyć już za 200$ (ok. 800zł) na stronie z promocją  gearbest.com/promotion-anniversary-brands-special-404.html .

Więcej o sklepie Gearbest przeczytacie w naszym artykule: Gearbest: sklep z tanią i dobrą elektroniką. Jak zamawiać i płacić?

[artykuł sponsorowany]

Więcej o: