GaduAIR i Play najlepszymi sieciami na kartę

Zarówno oferta GaduAIR, jak i propozycja Play okazały się najlepszymi ofertami na rynku dla klientów pre-paid (na kartę) według My mobile. Plus, Orange, Era i Heyah uplasowały się na szarym końcu.

Według rankingu najtańsze połączenia do wszystkich sieci oferuje mBank mobile (19 gr/min), najniższą cenę za SMS do wszystkich sieci proponuje GaduAIR (6 gr). W teście mobilnego internetu najlepiej wypada Era, która oferuje internet bez limitu w jakości 16 Kb/s, 100 MB w jakości 1 Mb/s - 7 gr za 1 MB.

 

>> Czytaj też:  Play i Orange: nowe oferty na kartę

Jeśli chodzi o ważność połączeń wychodzących, doładowanie Play o wartości 5 zł przedłuża konto o rok, a w sieci FreeM należy obejrzeć zestaw reklam . Redakcja My mobile wyróżniła także darmowy portal wap.plus.pl, dostęp do mobilnej dedykowanej wersji Wykopu, Pracuj.pl, Muzodajnia.pl oraz najszybszy mobilny internet (do 21 Mb/s) w sieci Plus i 36i6.

 

Ranking najlepszych ofert dla klientów pre-paid wg My mobile Ostatecznie jednakową sumę punktów uzyskały sieci GaduAIR oraz Play. Na trzecim miejscu znalazła się nowa oferta Integer - FreeM, dalej mBank mobile, Plus z ofertą 36i6, Era oraz Orange. Na końcu bez punktów uplasowała się sieć Heyah, która w rankingu nie wyróżniła się niczym.

 

- Wygląda na to, że operatorzy z tzw. W3 (Orange, Era, Plus - przyp. red.) nie specjalnie śpieszą się z wprowadzaniem jakichś nowych rewolucyjnych ofert. Widać, że sieci komórkowe nie walczą już o klienta tak ostro, jak jeszcze kilka dobrych lat temu. Naszym zdaniem liczyć się będzie teraz nie tyle cena, co usługi dodatkowe, których nie ma konkurencja - komentuje wyniki raportu redakcja My mobile .

 

>> Czytaj też:  FreeM operatorem dla młodych i społecznościowych

W rankingu wzięto pod uwagę oferty sieci Plus, Play, Era, GaduAIR, mBank mobile, Heyah, 36i6 oraz FreeM. Pełna treść rankingu dostępna jest pod adresem: www.my-mobile.com.pl

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

GaduAIR i Play najlepszymi sieciami na kartę

 

Warto przeczytać też: