Żabka wprowadziła do sprzedaży wielorazowe maseczki 4F. Odpowiadamy, ile kosztują

Od 6 maja w związku z zapotrzebowaniem klientów w Żabkach można kupić maseczki wielokrotnego użytku polskiej marki sportowej 4F. Są dostępne w sprzedaży pojedynczo oraz w trójpakach. Odpowiadamy, ile trzeba za nie zapłacić.

Żabka od kilku tygodni wspólnie z franczyzobiorcami kontynuuje dystrybucję maseczek jednorazowych bez zysku. Od zeszłego tygodnia natomiast w sklepach popularnej sieci można nabyć wielorazowe maseczki firmy 4F. Za jedną zapłacimy 5,99 zł oraz w trójpaku za 14,99 zł.

Zobacz wideo Borys Budka gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl

- Nieustannie dokładamy starań, aby wszyscy klienci sklepów Żabka mogli z łatwością zaopatrzyć się w maseczki. Cały czas dostępne są w naszej sieci maseczki jednorazowe sprzedawane bez zysku, natomiast, reagując na oczekiwania naszych klientów, dzięki współpracy z marką 4F uruchomiliśmy dodatkowo w ramach oferty produktowej sprzedaż maseczek wielokrotnego użytku. W najbliższym czasie do naszej sieci trafi kilkadziesiąt tysięcy takich maseczek, sprzedawanych pojedynczo oraz w pakietach po 3 szt. W tego typu maseczki są już zaopatrzeni franczyzobiorcy oraz pracownicy naszych sklepów - mówi Anna Grabowska Wiceprezes Zarządu ds. Komercyjnych w firmie Żabka Polska, cytowana w przesłanym przez sieć handlową komunikacie.

Maseczki są dostępne w różnych wariantach

Maseczki 4F są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i cenowych. Do kupienia są maseczki pakowane pojedynczo, bawełniane z dwiema warstwami polipropylenowymi w cenie 5,99 zł. W kolejnych dniach w Żabkach będą dystrybuowane również maseczki złożone z dwóch warstw dzianiny poliestrowej z jonami srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne.

Maseczki 4F dostępne w ŻabceMaseczki 4F dostępne w Żabce Fot. Żabka

Maseczki są pakowane w trójpaki i dostępne w kolorze czarnym i białym, w cenie 14,99 zł. Wszystkie maseczki mogą być prane w temperaturze 60°C i zachowują swoje właściwości do 10 prań. Obydwa warianty przeznaczone są dla osób dorosłych. Żabka zapowiada, że w najbliższym czasie w sieci pojawią się także maseczki dla dzieci.