Godziny dla seniorów. Biedronka wprowadza Platynowe Rabaty dla najstarszych

Od czwartku 15 października Biedronka wprowadza specjalne Platynowe Rabaty dla seniorów. W ramach promocji osoby starsze każdego dnia zapłacą mniej za inny, często wybierany przez nich produkt.

- Podobnie jak wiosną tego roku, tak i teraz ograniczamy ryzyko dla najbardziej narażonych grup wiekowych, pozwalając im również realnie oszczędzać. Dlatego uruchomiliśmy Platynowe Rabaty dla seniorów od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12, kiedy nasze sklepy są tylko do dyspozycji tych klientów - poinformował Maciej Łukowski, dyrektor handlowy i członek zarządu sieci Biedronka, cytowany w komunikacie.

Zobacz wideo "Dławienie gospodarki" będzie trwało wiele miesięcy. "Szczyt zachorowań na grypę jest w lutym"

W czwartek 15 października osoby powyżej 60. roku życia, kupujące w godz. 10-12 z kartą Moja Biedronka, zapłacą o 30 proc. mniej za chleb krojony 550g oraz 1 kg cukru przy zakupie 3 kg, a kolejnego dnia, w tych samych godzinach, o 40 proc. mniej za parówki z Szynki Kraina Wędlin oraz za banany.

Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów 

Sieć Biedronka wydłużyła godziny pracy aż 2650 sklepów w całym kraju co najmniej do godz. 23. Niemal 50 z nich pracuje całodobowo. To przedłużenie "Akcji 24" zapoczątkowanej przez Biedronkę w kwietniu w odpowiedzi na rozszerzającą się epidemię COVID-19.

- Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo - wyjaśniał Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Które sklepy Biedronki otwarte są dłużej?

Wydłużone godziny otwarcia sklepów Biedronki obowiązują od weekendu 10-11 października. Sieć ma ich ponad trzy tysiące w całym kraju. Lista sklepów z wydłużonymi godzinami otwarcia znajduje się na stronie sklepu w TYM MIEJSCU.

Więcej o: